"Укравтодор" завершив роботи з будівництва тимчасової переправи на автомобільній дорозі Р-02 Київ – Іванків – Овруч. Вона облаштована поруч зі зруйнованим мостом.
Рух переправою через річку Грезля здійснюється в реверсному режимі. Як заявили у відомстві, цей шляхопровід є важливою транспортною артерією Коростенського району Житомирської області та Вишгородського району Київської області. Це найкоротший шлях для ввезення товарів першої необхідності.

Зазначимо, що раніше в Житомирській області був облаштований тимчасовий проїзд на автодорозі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. На цій переправі, яка також облаштована поруч зі зруйнованим мостом, проїзд дозволений у дві сторони, без обмежень для вантажного транспорту.
-
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу -
Ретро 22 травня 2026 21:51Як народжувалися ексклюзивні автомобілі від Pininfarina -
Ретро 19 травня 2026 21:40Як виглядали перші автомобілі марки Buick