Віталій Кличко сів за кермо газового автобуса МАЗ

Autocentre null
Autocentre
Apr 4, 2017 04:08 PM

На виставці були присутні представники заводу-виробника з Республіки Білорусь, мер Києва Віталій Кличко, керівники профільних підрозділів КМДА, комунальних підприємств столиці та гості з інших міст.

На презентації було представлено електробус «Бєлкоммунмаш –Е420», автобуси «МАЗ-203», «МАЗ-206», комбіновані машини на шасі «МАЗ 4х2», «МАЗ 6х4», сміттєвоз на шасі «МАЗ 4х2», навантажувачі універсальні АМКОДОР – 211, 320, 352, 342С4, комунальну техніку на базі трактора МТЗ. Під час презентації Віталій Кличко сів за кермо газового автобуса МАЗ.

Захід відбувся на території Автобусного парку № 6 КП «Київпастранс». Представники з Білорусі провели презентацію фінансових інструментів підтримки Білоруського експорту, які можуть бути використані в рамках реалізації спільних інфраструктурних проектів із містами та регіонами України, повідомляє сайт КП «Київпастранс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Газовые новинки ЛАЗ и МАЗ на Сity Trans Ukraine 2017 (видео)

«Найцікавішим експонатом на виставці для КП «Київпастранс» є електробус. Це інноваційний пасажирський транспортний засіб, який об’єднує в собі переваги і тролейбуса, і автобуса. Для Києва придбання таких електробусів було б чудовою можливістю зекономити не лише паливно-мастильні матеріали, а й зберегти навколишнє середовище. Адже електробус є сучасним екологічним видом громадського транспорту. До того ж він має можливість об’їжджати аварійні ділянки, уникаючи таким чином затримок транспорту», – повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Віталій Кличко на виставці техніки МАЗ

Завантаження...