Рейтинг надійності автомобілів 2017

Компанія J.D. Power and Associates провела чергові дослідження, на основі яких склала рейтинг надійності автомобілів 2017

Найкращі автомобілі для сім’ї з розбивкою за категоріями

Американські видання Edmunds і Parents Magazine визначили найкращі автомобілі для сім'ї 2017 року.
Ford Kuga

Новый Ford Kuga: отзывы и мнения

В 2008 году, когда Ford принял решение об активной экспансии в сегменте кроссоверов в Европе, там было уже не протолкнуться. Но дебютант стартовал очень резво и к 2015 году перескочил планку в 100 тыс. проданных за год авто, устремившись к новым вершинам. Помочь преодолеть очередной рубеж должно было обновление 2016 года.

Найкращі пікапи: ТОП-8 «живучих» моделей

Фахівці організації iSeeCars опублікували рейтинг пікапів, власники яких експлуатують їх найдовше.
в Карпаты на Peugeot Traveller

Подорож в Карпати на Peugeot Traveller

«На курорті давно був? – голосом профспілкового функціонера запитав редактор. – Поїдеш одразу на п'ять курортів». І потім додав: «Працювати!»
Toyota RAV4 Hybrid

Фактор вибору: Toyota RAV4 Hybrid

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» Toyota RAV4 Hybrid переміг у новій номінації «Електромобілі та гібриди». Цьому є логічне пояснення. І річ не тільки в тому, що кросоверу довелося боротися з легковиками.
Renault Megane

Фактор вибору: Renault Megane

Renault Megane не вперше здобувати титули в Україні. У 2012 році найкращим автомобілем в номінації «Спортивна модифікація» став Megane RS попереднього, третього, покоління. Четверта генерація перевершила предка!
Hyundai Elantra

Фактор вибору: Hyundai Elantra

Можна довго сперечатися про дизайн того чи іншого автомобіля, захоплено обговорювати швидкісні та динамічні характеристики, але коли мова заходить про співвідношення ціна/якість, на перший план виходять зовсім інші критерії...
Renault Captur

Фактор вибору: Renault Captur

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» Renault Captur переміг у номінації «Малий кросовер» завдяки не лише своїй зовнішності, а й унікальній трансформації внутрішнього простору і економічним моторам.
Toyota Corolla

Фактор вибору: Toyota Corolla

Світовий рекордсмен серед випущених автомобілів Toyota Corolla не залишився без перемог і в акції «Автомобіль року в Україні 2017», здобувши нагороду в номінації «Компактний і середній класи».
- - р е к л а м а - -

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: