Renault Megane

Фактор вибору: Renault Megane

Renault Megane не вперше здобувати титули в Україні. У 2012 році найкращим автомобілем в номінації «Спортивна модифікація» став Megane RS попереднього, третього, покоління. Четверта генерація перевершила предка!
Hyundai Elantra

Фактор вибору: Hyundai Elantra

Можна довго сперечатися про дизайн того чи іншого автомобіля, захоплено обговорювати швидкісні та динамічні характеристики, але коли мова заходить про співвідношення ціна/якість, на перший план виходять зовсім інші критерії...
Renault Captur

Фактор вибору: Renault Captur

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» Renault Captur переміг у номінації «Малий кросовер» завдяки не лише своїй зовнішності, а й унікальній трансформації внутрішнього простору і економічним моторам.
Toyota Corolla

Фактор вибору: Toyota Corolla

Світовий рекордсмен серед випущених автомобілів Toyota Corolla не залишився без перемог і в акції «Автомобіль року в Україні 2017», здобувши нагороду в номінації «Компактний і середній класи».
Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan. Фактор вибору

В акції «Автомобіль року в Україні 2017» новий Volkswagen Tiguan переміг у номінації «Компактний кросовер». Хоча автомобіль з'явився в Україні якраз перед голосуванням, кредит довіри до нього виявився дуже високим.
Toyota RAV4 Hybrid

Toyota RAV4 Hybrid. Думки автожурналістів

Безумовно, за гібридними автомобілями – наше найближче майбутнє. Але наразі вони ще не стали масовими, це лише питання часу. Toyota – піонер у розвитку автомобільних гібридних технологій. І сьогодні у нас на тесті – кросовер Toyota RAV4 Hybrid, з особливостями якого ознайомилася трійка наших журналістів.

Найякісніші автомобілі 2016 року за версією AutoBild

Hyundai і Mazda названі переможцями рейтингу якості AutoBild за 2016 рік.
народный тест-драйв Renault Captur

Підсумки народного тест-драйву Renault Captur. Відгуки учасників

Два вікенди журналісти «Автоцентру» проводили споживчі випробування Renault Captur у рамках проекту «Народний тест-драйв». Настав час підбити останні підсумки захоплюючої акції.

Самые популярные электромобили в Украине – обзор и цены

За последние несколько лет популярность электромобилей выросла в геометрической прогрессии. Украина – не исключение. Но что нужно знать про самые популярные электромобили?
Renault Captur

Народний тест-драйв Renault Captur. Відгуки учасників

Черговими учасниками проекту «Народний тест-драйв» стали яскраві та емоційні кросовери Renault Captur, випробуванню яких не змогла завадити навіть осіння негода.
- - р е к л а м а - -