Журналісти знайшли в Україні електрокар ГАЗ-21 Волга 1967 року

24 жовтня 2019, 18:29
Журналісти знайшли в Україні електрокар ГАЗ-21 Волга 1967 року

Журналісти телеканалу ТРК Україна знайшли в Україні цікавий екземпляр саморобного електромобіля. Йдеться про електричний ГАЗ-21 Волга 1967 року, який зробили харківські умільці. За словами колег,"це найстаріший електрокар в нашій країні".

Як розповів власник машини, електричне серце вона придбала після Другої реставрації. Але в руках нинішнього власника, колекціонера Олега Рубанова, Волга перебуває не так вже й довго - автомобіль він викупив лише два роки тому.

Під час Другої реставрації автомобіль повністю розібрали, при цьому відновили кожну деталь. Щоб ГАЗ зберіг за собою оригінальні компоненти кузова і салону, майстрам довелося неабияк повозитися. Але встановити новий мотор і батарею виявилося ще складніше.

Електрична Волга отримала такий самий двигун, який встановлюється в електрокарах Тесла - асинхронну силову установку. Для наших доріг "електрички" з таким типом мотора - велика рідкість.

А щодо запасу ходу на одному заряді, він становить лише 50 км. Але, за словами господаря, більше і не потрібно.

Ну, і нарешті, ще одна особливість ретроелектрокара - поєднання зі смартфоном. Під капотом машини встановлено комп'ютер, який може мережею передавати на гаджет важливі технічні дані про автомобіль.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз