В Украине разработали жилой прицеп в американском ретро-стиле

В Україні розробили житловий причіп в американському ретро-стилі

Lifestylecamper – так називається житловий причіп, розроблений і вироблений в Україні
Автомобили иностранной регистрации. Пограничники придумали нововведение

Автомобили иностранной регистрации. Пограничники придумали нововведение

Очень скоро автомобили иностранной регистрации смогут пересекать украинскую границу по специальной, выделенной полосе, что должно сократить очереди.
Как подержанный Logan превратили в кроссовер

Как подержанный Logan превратили в кроссовер

Владельцы легковых автомобилей частенько дорабатывают свои машины с целью улучшения их внедорожных качеств: свежий тому пример - импровизированный кроссовер Logan.
Великобритания

Великою Британією на автомобілі. Поради мандрівникам

Українські та європейські автомобілісти, вперше потрапляючи у Велику Британію, випробують свою нервову систему на міцність. Тут лівосторонній рух, що потребує особливої уваги, постійне стеження відеокамерами, величезні штрафи за порушення і власна культура водіння.
Дороги Польши

Дороги Польщі

Польща – найближчий європейський сусід України. Дороги цієї країни вже наближені до європейських, а рух на них набагато цивілізованіший, ніж у нас. Саме тут ми вчимося пізнавати європейську культуру керування.
Автопутешествие по Германии

Автоподорож Німеччининою: корисні поради

На прекрасних автобанах Німеччини немає швидкісних лімітів, при цьому такі дороги абсолютно безкоштовні. Чи це не рай для тих, хто любить проїхати з вітерцем!

Щодо блокування автострад поблизу українсько-польського кордону

В результаті низки системних заходів, проведених учора з ініціативи Держприкордонслужби, сьогодні уночі вдалося розблокувати пункти пропуску «Шегині» та «Рава-Руська».

Польща зупиняє малий прикордонний рух з Україною

Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною - з 4 липня цього року.

Возити автомобіль на потягах в Україні стане зручнішим

З 1 липня у складі кількох поїздів Укрзалізниця вводить вагон-автомобілевоз – на харківському, одеському та львівському напрямах.
По Греции на автомобиле

Грецією на автомобілі

Греція може здивувати не тільки античними пам'ятниками і шикарними пляжами. Тут дуже смачна їжа за помірними цінами та гарні шуби. Однак дуже багато платних автомагістралей і просто драконівські штрафи за порушення правил дорожнього руху.
- - р е к л а м а - -