подержанный Seat Cordobavideo

Уживаний Seat Cordoba: чи сумісні гарячий темперамент і надійність?

Порівняно з однокласниками старий Seat Cordoba відрізняється запальним приперченным іміджем. На ньому хочеться їздити активно і швидко, що, власне кажучи, і роблять чимало її власників. Цікаво – чи позначився гарячий темперамент на надійність цього автомобіля?

Авто з Європи: чому Швейцарія краща за Німеччину та Польщу

Приганяючи авто з Європи, багато хто зупиняє свій вибір на Польщі, Німеччині чи Литві. Але цим країнам є альтернатива, про яку мало хто замислюється.
video

У Києві відкрилася унікальна виставка авто-арту «Люблю» (відео)

У Києві, 4 квітня відбулася презентація виставки «Люблю», на якій представлено унікальні роботи художника Юрона Шевченка.

Незвичайний драг-рейс: Ford Focus RS проти Bentley Bentayga

Журналісти видання Auto Express провели доволі незвичайні перегони - вони виставили на дреговий заїзд заряджений хетч Ford Focus RS і розкішний позашляховик Bentley Bentayga.
подержанная Skoda Octavia (Tour)video

Шкода Октавія вживана. Як обрати Skoda Octavia Tour (відео)

Стара Skoda Octavia (Tour) має стійкий попит у наших автомобілістів, що підтверджується величезною кількістю цих машин на наших дорогах. «Автоцентр» з'ясував споживчі якості поюзаних екземплярів цієї моделі і готовий розповісти – які сюрпризи вона може піднести.
подержанный Daewoo Matizvideo

Чи варто купувати вживаний Daewoo Matiz? (+ВІДЕО)

«Автоцентр» з'ясував споживчі якості уживаних Daewoo Matiz і під час цього також провів жартівливі експерименти, наприклад , з'ясувавши, скільки маленьких дітей поміститься в крихітному автомобільчику.
подержанный Skoda Yetivideo

Чим загрожує купівля уживаного Skoda Yeti

Skoda Yeti у наших автомобілістів має чималу популярність. На сьогодні цю модель можна придбати як нову в автосалоні, так і вживану із рук власника. Ми вирішили з'ясувати – які сюрпризи може піднести купівля вживаного Yeti.
подержанный Kia Riovideo

Чи варто купувати старий Kia Rio? (+ВІДЕО)

«Автоцентр» з'ясував, чи варто зв'язуватися з Kia Rio третього покоління і яких сюрпризів можна чекати від старих екземплярів.
Hyundai Elantra б/уvideo

Що відбувається з Hyundai Elantra через 5 років експлуатації (+ВІДЕО)

«Автоцентр» з'ясував, що стається з Hyundai Elantra через 5 років експлуатації на наших далеко не європейських дорогах і чи варто зв'язуватися з уживаними її екземплярами.
Чего не стоит покупать подержанный Smart (+ Видео)

Чому не варто купувати старий Smart (+ Відео)

В останні кілька років малі та верткі автомобільчики Smart стають в Україні дуже популярними. Журнал «Автоцентр» провів тест старих Smart першого покоління в 3-дверному виконанні ForTwo і з'ясував, чи варто купувати такі машини.
- - р е к л а м а - -