Чи скручують пробіг у Німеччині (відео)

Більшість українців свято вірять, що в Німеччині продають тільки «чесні» авто, стан яких можна прирівняти до нових машин.

Чи варто зв’язуватися з уживаним Subaru Forester?

Цей автомобіль - сильний гравець у класі кросоверів. Його основні козирі: постійний повний привід, потужні мотори і хороші ходові якості. Завдяки цьому він в першу чергу привертає любителів швидкої їзди. Але важливо знати - його утримання і обслуговування коштують недешево, дорого обходяться і запчастини. То чи варто зв'язуватися з уживаним Subaru Forester?

Як швидко продати автомобіль з пробігом. Наочний приклад

Загальновідомо, що власник машини радіє двічі – коли купує і коли продає її. Але найчастіше складнощі виникають, коли потрібно продати автомобіль з пробігом.
Mazda 3 и Mazda 323

Mazda 3 и Mazda 323: как за 20 лет изменилась эта модель

Mazda 3 и Mazda 323 – по сути одна модель, но разных поколений между которыми стоит огромная пропасть в 20 лет. Мы решили на практике выяснить, как за это время изменились автомобильные технологии японских инженеров, насколько они стали совершеннее и круче.

Тесла з аукціону: мрія за копійки або головний біль на все життя?

Не бита, не фарбована, нещодавно зі США і недорого. А якщо ще й Тесла з аукціону за копійки – то взагалі мрія.
подержанный Seat Cordobavideo

Уживаний Seat Cordoba: чи сумісні гарячий темперамент і надійність?

Порівняно з однокласниками старий Seat Cordoba відрізняється запальним приперченным іміджем. На ньому хочеться їздити активно і швидко, що, власне кажучи, і роблять чимало її власників. Цікаво – чи позначився гарячий темперамент на надійність цього автомобіля?

Авто з Європи: чому Швейцарія краща за Німеччину та Польщу

Приганяючи авто з Європи, багато хто зупиняє свій вибір на Польщі, Німеччині чи Литві. Але цим країнам є альтернатива, про яку мало хто замислюється.
video

У Києві відкрилася унікальна виставка авто-арту «Люблю» (відео)

У Києві, 4 квітня відбулася презентація виставки «Люблю», на якій представлено унікальні роботи художника Юрона Шевченка.

Незвичайний драг-рейс: Ford Focus RS проти Bentley Bentayga

Журналісти видання Auto Express провели доволі незвичайні перегони - вони виставили на дреговий заїзд заряджений хетч Ford Focus RS і розкішний позашляховик Bentley Bentayga.
подержанная Skoda Octavia (Tour)video

Шкода Октавія вживана. Як обрати Skoda Octavia Tour (відео)

Стара Skoda Octavia (Tour) має стійкий попит у наших автомобілістів, що підтверджується величезною кількістю цих машин на наших дорогах. «Автоцентр» з'ясував споживчі якості поюзаних екземплярів цієї моделі і готовий розповісти – які сюрпризи вона може піднести.
- - р е к л а м а - -