УАЗ в Голливуде: заморский тест-драйв по дорогам США (видео)

УАЗ в Голливуде привлекает больше внимания, чем Ferrari или Lamborghini

Порівняння цін на нерозмитнені авто в Чернівцях і в Європі (відео)

Одні вважають, що ціни на нерозмитнені авто у Україні значно вищі, ніж у Європі. Інші, навпаки, впевнені, що дешевше купити їх тут, ніж гнати з ЄС.

Зменшення потужності двигуна з віком. Міф чи реальність?

Є думка, що з роками старіє не тільки автомобіль, а й «коні» під його капотом. Як результат - падіння потужності двигуна.

Дешеві авто з Європи: похід на ринок у Польщі (відео)

Дедалі більше українців мріють про дешеві авто з Європи, де машини початку 2000-х років нібито коштують дешевше за гриби.

Ціни, підбір і купівля авто з Литви від першої особи (відео)

До вашої уваги - черговий огляд авто з Литви, ціни на уживані машини і, власне, сама процедура купівлі і перегону в Україну.

Дневник перекупа: универсал Audi A6 за $600 (видео)

С недавних пор увидеть растаможенный универсал Audi A6 2000-х годов в Украине куда сложнее, чем встретить A6 Avant на литовских номерах

одногодинний похід ринком уживаних авто в Литві: що почім (відео)

Безвіз і велика кількість авто з Литви на дорогах України змушує дивитися в бік нерозмитнених машин навіть тих, хто завжди називав себе їх противником

Чи скручують пробіг у Німеччині (відео)

Більшість українців свято вірять, що в Німеччині продають тільки «чесні» авто, стан яких можна прирівняти до нових машин.

Чи варто зв’язуватися з уживаним Subaru Forester?

Цей автомобіль - сильний гравець у класі кросоверів. Його основні козирі: постійний повний привід, потужні мотори і хороші ходові якості. Завдяки цьому він в першу чергу привертає любителів швидкої їзди. Але важливо знати - його утримання і обслуговування коштують недешево, дорого обходяться і запчастини. То чи варто зв'язуватися з уживаним Subaru Forester?

Як швидко продати автомобіль з пробігом. Наочний приклад

Загальновідомо, що власник машини радіє двічі – коли купує і коли продає її. Але найчастіше складнощі виникають, коли потрібно продати автомобіль з пробігом.
- - р е к л а м а - -

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: