8 липня 1942 року народився Луї Швейцер

Він також сприяв створенню альянсу між Renault та японською компанією Nissan, купівлі румунської Dacia та корейської Samsung Motors.

8 липня 1942 року народився Луї Швейцер. Отримавши юридичну освіту він у 1986 році прийшов до компанії Renault на посаду головного бухгалтера, а вже двома роками пізніше очолив відділ стратегічного планування.

У 1990 році Луї Швейцер був обраний на посаду президента компанії Renault. За роки його керівництва компанія суттєво зміцнила своє положення на ринку та була приватизована. Він також сприяв створенню альянсу між Renault та японською компанією Nissan, купівлі румунської Dacia та корейської Samsung Motors.

 За 15-річне керівництво Луї Швейцер вивів компанію на одне з передових місць у світовій автопромисловості. У квітні 2005 року він передав повноваження своєму наступнику та учню Карлосу Гону. За заслуги перед Францією Луї Швейцер отримав вищу нагороду республіки – орден почесного легіону.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.