RANGE ROVER EVOQUE

Преміальний та розкішний, динамічний спортивний SUV по спеціальній ціні від 1 160 000* лише до 30 червня 2017 року.

Range Rover Evoque найбільш титулований автомобіль в модельному ряді Range Rover: він завоював понад 200 міжнародних нагород, включаючи відзнаку «Кращий компактний позашляховик 2016» в Німеччині, Франції, Іспанії і БразиліїRange Rover Evoque – це не лише неймовірний та яскравий дизайн, але й незабутні відчуття від управління динамічним та швидким спорткаром. Здається він здатен прочитати думки та моментально зреагувати на кожен ваш рух. Це цілий вихр емоцій та яскравих кольорів в різноманітних типах кузова: 5-ти дверна модель, купе та кабріолет!Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Range Rover Evoque від 1 160 000 гривень*.

Дізнатися більше про Range Rover EvoqueЗа більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до нашого автосалону.Range Rover Evoque. Виділяйся в мегаполісі – Підкорюй бездоріжжя

* Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнаннята з врахуванням спеціальних умов придбання. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації в наявності. Розмір знижки станом на 24.05.2017 року становить 146 750 гривеньеквівалентний 5000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 травня до 30 червня 2017 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.