У відпустку на VW Golf SportWagen з гарантованим КАСКО!

З кожним днем стає все гарячіше та пропозиції у виборі нового Volkswagen вигіднішими!

Автосалон «Карпати Автоцентр» для зручності покупки пропонує: починаючи з 27 липня і до кінця 2017 року обираючи VW Golf Sport Wagen в кредит чи лізинг гарантовано отримуєте страховий поліс КАСКО на перший рік фінансування!

Перейшовши за посиланням, ви зможете обрати автомобіль, що доступний в кредит чи лізинг http://www.karpaty-autocenter.com.ua/shop/cars-volkswagen/golf-sportwagen/

Для того, щоб вигідніше отримати автомобіль скористайтесь послугою «Trade-In» – обміняйте свій вживаний автомобіль на Новий Golf SportWagen з фінансуванням!

Оцінена вартість Вашого автомобіля може стати авансовим внеском.

Користуючись послугою «Trade-In» Ви отримуєте переваги:

  1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen Golf SportWagen потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.
  2. Не шукати покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.
  3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.
  4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.
  5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «Карпати Автоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Деталі отримання акційного VW Golf зможете отримати в автосалоні «КарпатиАвтоцентр», за адресою вул.Енергетична 2В або за тел. (0372) 543-888, 096 374 44 5, 050 374 44 55.

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ