![](https://www.autocentre.ua/wp-content/uploads/2016/12/zasnezhennye-avtomobili-multyashnye-geroi-tachki-871x572-c-default.jpg)
Автожарт
Снігопад позитиву: українець перетворив засніжені авто у мультяшних героїв
Але насправді сірі будні легко покращити, додавши позитиву не тільки в своє життя. І для цього не потрібні ні гроші, ні спеціальні засоби. Прикладом тому є вчинок Данила Щербакова із Запоріжжя.
Загалом, він нічого такого не зробив, але лише за день став зіркою соцмереж. А все тому, що Данило перетворив засніжені машини у дворі своєї багатоповерхівки в персонажів мультфільму «Тачки». Результат – посмішки сусідів і «вірусний» позитив в Інтернеті.