Полицейские Львова попали в ДТП

Патрульный автомобиль влетел в дерево из-за обрыва шаровой опоры.

4

Сегодня 21 октября в 7:20 утра автомобиль патрульной полиции Львова на улице Студенческой врезался в дерево.  Об этом информировала представитель полиции города Екатерина Рыбий, передает Zaxid.net.
По ее словам, в машине лопнула шаровая опора, колеса резко вывернуло влево и автомобиль влетел в дерево. К счастью, в результате происшествия никто не пострадал.

По словам Рыбий, автомобиль Toyota Prius, который попал в ДТП, в патрульную службу полиции попал не новый, а уже с пробегом. Ранее его эксплуатировали работники ГАИ. Он имел примерно 110 тысяч километров пробега. Автомобиль забрали в сервисный центр. Так как все автомобили полиции застрахованы, то вероятно ремонт будет финансировать страховая компания.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

 • Андрей

  В МВС автомобілі технічинй огляд не проходять? Як це вирвало шарову. Автомобіль має регулярно проходити ТО, в тому числі, особливо, діагностику ходової. Шарові на іномарках служать по 150 000км і більше.

  Не людей треба міняти одних на інших. а систему. Якщо система не міняється, а міняються тільки люди, то по факту нічого не зміниться, хіба тільки на гірше, бо нові люди поки не втягнуться в роботу працюють гірше за старих. Треба, щоб помінялись принципи роботи. Я впевнений, що купа старих кадрів на всіх рівнях в держструкткрах з радістю би працювали чесно за достойну зарплату тільки ніхто їм такого не пропонує. При владі сидять бариги-злодії, які витрачують сотні міліонів гривень на предвиборчі компанії. Невже ви думаєте, що вони тратять такі шалені гроші ради чесної роботи за запрлату. Та ніколи не повірю. Це просто не логічно. Не бачу в цьому сенсу. А от коли люди тратять сотні міліонів гривень для того. щоб потім заробити міліарди – О, це логічно і все стає на свої місця.

  Так що ні в одні починання, обіцянки і справи сьогоднішних міліардерів-бариг при владі не вірю. Це все показухи, лицемірство і очковтирання. Я думаю, що стара міліція була нічим не гірша за нову поліцію. Просто поки високі чиновники все крадуть треба зробити вигляд, що щось робиться. От і маєте поліцію, яка крім піару на пяних мажорах водіях і побитих Пріусах, нічим не примітна. Тим паче я думаю, що старі ДАІшники не менше пяних водіїв зупиняли тільки на цьому ніхто не піарився і відео не знімали. Бла-бла-бла.

 • Vlad Ivantsov

  А почему им не выдать Ланосы? Ремонт Тойот за счет народа, да еще на фирменных СТО – это не слишком круто?

  • Slava Tov

   Вы статью прочитайте внимательно: “Автомобиль забрали в сервисный центр. Так как все автомобили полиции застрахованы, то вероятно ремонт будет финансировать страховая компания.”

 • Анатолій Дем

  Ни одна страховая не застрахует авто с пробегом в 110 тис. В Киеве больше 30 тойот полицаи разбили за первый месяц страховщики в трубу вилетят