Honda GL 1800

Турери та круїзери: огляд доступних в Україні моделей від дешевих до дорогих

Якщо кастоми призначені переважно для недовгих, але колективних дефіле від бару до бару, то турери, вони ж туристи і круїзери (англ. cruise – подорож) – природжені далекобійники.
Ducati XDiavel

Ендуро: ціни й особливості ідеальних мотоциклів для наших доріг

Дорожні мотоцикли – це здорово. Але що робити, якщо потрібно з'їхати з асфальту? Для цього і існують моделі подвійного призначення, які можна використовувати і на трасі, і у заміській місцевості.
KTM RC 125

Двоколісні ракети: за скільки можна купити спортбайк в Україні

У спортбайків все в буквальному сенсі принесено в жертву керованості і швидкості.
Kawasaki W800

Класичні мотоцикли в Україні: огляд моделей і ціни на них

Це найбільший і затребуваний клас – на нього припадає понад половина всіх світових продажів двоколісної техніки.
Правила езды на мотоцикле и скутере

Правила їзди на мотоциклі та скутері

Водії двоколісної техніки – менш захищена категорія учасників руху порівняно з автомобілістами. Тому навіть незначна помилка на дорозі може загрожувати серйозними наслідками. Що важливо знати для того, щоб поїздки на відкритому транспорті були безпечнішими?
fin_test

Вчити ПДР по-фінськи виявилося нескладно

Фінська система освіти вважається однією з найкращих у світі. Також варто повчитися у фінів і навчанню правилам дорожнього руху.
PDD

Учить ПДД и знаки стало проще!

Владельцам смартфонов стало проще и удобнее учить Правила дорожного движения и дорожные знаки. Для них начало работать бесплатное приложение с актуальными ПДД. Разработчики утверждают, что скоро в приложении будут доступны новые экзаменационные билеты на сдачу экзаменов для получения водительского удостоверения.
светотехника

Как правильно использовать светотехнику для безопасной езды

Автопроизводители наперебой расхваливают современную светотехнику, которой снабжают свои новые модели. Потребителю желательно знать, как на все сто использовать возможности фар, огней, фонарей, чтобы ездить безопасно. Советы экспертов по контраварийной подготовке не всегда совпадают с перечнем функционала в заводских инструкциях.
Как правильно перевозить багаж в автомобиле

Як правильно перевозити багаж в автомобілі

Чи Можете ви уявити, що ваш багаж (особисті, «рідні» речі) раптом перетворюються на смертельного ворога? Загроза цілком реальна. Вміст багажника, задньої полиці і заднього сидіння в деяких обставинах можуть перетворитися в небезпечні для здоров'я снаряди.
Секреты безопасности

Секрети безпеки: фінальний випуск повчальної програми

Ось завершується сезон проекту "Секрети Безпеки". А отже – час підбивати підсумки і поговорити про те, що залишилося за кадром.
- - р е к л а м а - -