<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Які зміни вніс Кабмін до порядку видачі водійських прав

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Apr 8, 2019 01:48 PM

У Кабінеті Міністрів України схвалили зміни до порядку складання теоретичного і практичного іспитів. Нововведення набудуть чинності упродовж півроку. Про зміни повідомив у своєму Facebook Владислав Криклій.

Тепер під час теоретичного тесту і практичного іспиту відбуватиметься відеофіксація подій. Кожен екзаменаційний автомобіль оснастять відповідним обладнанням. Очікується, що неоднозначні моменти тепер будуть достовірно висвітлені.

Изменения в правилах выдачи прав и что об этом думают автомобилисты
Читайте также 20 Мар 2019, 16:35
Изменения в правилах выдачи прав и что об этом думают автомобилисты

Інструктори і викладачі будуть зобов’язані вносити до спеціального електронного журналу дані про проведення теоретичних і практичних занять, а також інформацію про автомобіль, на якому відбувається навчання. Крім того, термін дії Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв ТЗ скоротили до двох років (раніше – 5 років).

Серед інших змін і нововведень варто відзначити передачу функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних за місцем розташування закладів. Також спрощено акредитацію закладів, підзвітних Міністерству освіти і науки.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...