<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Знамениті лондонські кеби LTC стануть гібридними

Autocentre null
Autocentre
Jun 1 07:01 PM

У сонячній Арізоні проходять дорожні тести нового гібридного кеба британської компанії LTC. Вибір такої незвичайної локації для тестів зумовлений бажанням конструкторів випробувати нові батареї в максимально складних умовах.

LTC Taxi Cab

В Арізоні влітку температура повітря може досягати +50 градусів за Цельсієм. Випробування охоплюють добовий пробіг до 300 миль (482 км), що втричі перевищує аналогічний показник таксі в Лондоні.

LTC Taxi Cab

Наступною стадією випробувань стануть тести машин в умовах підвищеної вологості і у високогірних районах. Це дасть змогу перевірити двигун і можливості батарей в різних умовах, включаючи високий атмосферний тиск і низький вміст кисню. Раніше кеби LTI успішно пройшли випробування в Заполяр’ї.

LTC Taxi Cab

Під час створення наших нових кебів двома ключовими аспектами були якість і витривалість. Це дасть змогу задовольнити потреби служби таксі. Ми перебуваємо у фінальній стадії програми і зовсім скоро налагодимо серійне виробництво на нашому новому підприємстві в Ансті, неподалік від Ковентрі. – коментує директор з якості LTC Вольфрам Лідтке.

LTC Taxi Cab

Новий кеб отримав бензогенератор, аналогічний тим, що використовуються на Vauxhall Ampera і BMW i3 Range Extender. Крім таксі компанія LTС має намір налагодити виробництво розвізних фургонів із таким самим гібридним силовим агрегатом. Компанія Geely, яка є власником LTC з 2013 року, вже інвестувала 300 мільйонів фунтів стерлінгів.

Технічні характеристики нового лондонського кеба стануть відомі ближче до початку виробництва. Поки що відомо лише те, що автомобіль зможе долати на електротязі до 50 км.

Завантаження...