Macan Turbo з пакетом Performance очолює модельну лінію

Macan Turbo, оснащений пакетом Performance, нині очолює модельну лінію, вражаючи своїми поліпшеними ходовими якостями, підвищеною маневреністю та ще більшою емоційністю.

Porsche Macan TurboMacan як спортивний автомобіль у сегменті компактних позашляховиків від першого дня своєї появи установлює нові стандарти з точки зору динаміки водіння. Сьогодні Porsche підвищує ставку знову. Macan Turbo, оснащений пакетом Performance, нині очолює модельну лінію, вражаючи своїми поліпшеними ходовими якостями, підвищеною маневреністю та ще більшою емоційністю.

V-подібний шестициліндровий двигун об’ємом 3,6 л з двома турбінами розвиває 324 кВт (440 к.с.). Це на 30 кВт (40 к.с.) більше ніж у Macan Turbo, що підносить нову топ-модель на верхівку п’єдесталу модельної лінії. Macan Turbo з пакетом Performance розганяється до 100 км/год за 4,4 секунди (на 0,4 секунди швидше) і розвиває максимальну швидкість 272 км/год (+6 км/год).

Porsche Macan Turbo

Максимальний крутний момент також зріс до 600 Нм (+50 Нм), він доступний в діапазоні між 1500 до 4500 об/хв. Час, необхідний для прискорення у режимі  Sport Plus від 80 до 120 км/год, зменшено до 2,9 секунди (–0,2 с). У залежності від типу шин витрата пального (відповідно до NEDC) для нової топової моделі Macan становить 9,4–9,7 л/100 км.

Porsche Macan Turbo

Однак йдеться не лише про збільшену потужність двигуна  Macan Turbo з пакетом Performance, а й про нову гальмівну систему, занижене спортивне шасі, пакет Sport Chrono та спортивну вихлопну систему, що входять до стандартного оснащення.

Особливістю переднього мосту є гальмівні диски діаметром 390 мм, що на 30 мм більші за диски на Macan Turbo. При гальмуванні диски фіксують 6-поршневі супорти червоного кольору. Виключно спортивні налаштування забезпечує система активного управління підвіскою PASM, яка адаптована до заниженого на 15 мм кузова. Пневмопідвіска з функцією регулювання рівня кузова та заниженням на 10 мм доступна як опція.

Пакет Sport Chrono піднімає продуктивність Macan Turbo на новий рівень. У режимі Sport Plus шасі, двигун і трансмісія під акомпанемент характерного звуку від спортивної вихлопної системи оптимально налаштовані на спортивну їзду. Задля досягнення максимального прискорення 7-ступенева трансмісія PDK гарантує надзвичайно короткий час відгуку, оптимальні точки перемикання і збільшений крутний момент при перемиканні передач.

Porsche Macan Turbo

Для індивідуалізації Macan Turbo з пакетом Performance доступна низка додаткового обладнання, такого як  пакет оздоблення екстер’єру Turbo. Він включає 21-дюймові колеса у дизайні 911 Turbo з пофарбованими у чорний глянець спицями, світлодіодні фари з системою PDLS Plus та елементи кузова у чорному кольорі. Пакет оздоблення інтер’єру Turbo пропонує чорний шкіряний інтер’єр з деталями із алькантари, карбону та рішеннями у кольорі, такі як накладки на пороги з логотипом моделі, підсвічені білим.

Macan Turbo з пакетом Performance вже доступний для замовлення у офіційних дилерів в Україні. Вартість нової топ-моделі починається від 3 092 495,00 гривень з податками.*

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» – офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах та автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні. Детальніше про «Віннер» – на веб-сайті.

*Варість вказана по стану на 05.09.2016 року та розрахована за міжбанківським курсом на веб-сайті.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.