Новий кросовер преміум-класу Volvo ХС60 – Ваша розкіш без обмежень

Новий концептуальний дилерський центр Volvo – «Volvo Car – Київ Аеропорт» запрошує Вас на Volvo Family Drive у Києві, який відбудеться 19 та 20 серпня.

Тут ви зможете протестувати весь модельний ряд Volvo та вперше оцінити усі переваги нового ХС60. Окрім тест-драйвів, на вас чекають майстер-класи, цікаві лекції та інші розваги. Дізнатися детальніше про подію та зареєструватися ви можете за посиланням: http://bit.ly/2vq5Obs

Volvo Family Drive

Volvo ХС60 – наступний етап еволюційного розвитку динамічного позашляховика.

ХС60 покликаний повністю змінити правила гри. Він стильний і сучасний. Довгий капот, м’язисті колісні арки і короткі звиси створюють відчуття витонченої сили. Всередині запропоновано майстерне поєднання інноваційних технологій і природних матеріалів, що створюють стильну і комфортну атмосферу. Це шведський дизайн у своєму кращому виконанні.

Поспішайте стати одним із перших в Україні власників розкішного ХС60!

За більш детальною інформацією звертайтесь до консультантів відділу продажів «Volvo Car – Київ Аеропорт» за телефоном: +38 (044) 591 75 75.

Для реєстрації на презентацію нового ХС60 просимо використовувати online форму.

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

www.airport.volvocarsdealer.com

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.