• Спецпроекти:
  • SKI SAFARI з Peugeot Traveller
  • Безпека крок за кроком
  • Женевський автосалон
  • Анкета
Мерседес Rennwagen-Schnelltransportervideo

Єдиний у своєму роді Мерседес здали на брухт (відео)

Унікальний транспортер гоночних болідів - Мерседес на прізвисько «Синє диво» сьогодні можна побачити в заводському музеї Mercedes-Benz, щоправда, тільки копію.
Семь кемперов на Volkswagen T6

Сім кемперів на Volkswagen T6: порівняльний тест

В Україні Volkswagen Тransporter у ролі кемпера зустрінеш нечасто, а от у Німеччині такі машини пропонують різні спеціалізовані ательє.
Volvo Ocean Race Limited Edition 2017-2018

Volvo FH та FH16 у новій лімітованій версії – Volvo Ocean Race Limited Edition...

Моделі Volvo FH та Volvo FH16 тепер доступні у ексклюзивній новій версії, на створення якої компанію надихнула навколосвітня регата Volvo Ocean Race, що стартує цієї осені.
«Урал-375»video

Чотиривісний всюдихід 8х8 із підручних засобів (відео)

Виявляється, скласти супервсюдихід 8х8 можна з добре відомих вузлів і агрегатів звичайної вантажівки «Урал» - силами невеликого авторемонтного підприємства.
Neoplan Tourliner

Обрано найкрасивіший автобус року за версією iF Design Award 2017

У Мюнхені відбулася церемонія нагородження переможців престижного міжнародного конкурсу дизайну iF Design Award 2017. На ній назвали і найкрасивіший автобус 2017 року.
Юбилейный минивэн Мерседес - 100-тысячный Mercedes-Benz C-Class

Мінівен Мерседес: ювілейний Mercedes-Benz V-Class

Усередині березня на іспанському заводі Mercedes-Benz Vitoria з конвеєра зійшов 100-тисячний Mercedes-Benz V-Class. Ця машина в новому виконанні для активного відпочинку, Marco Polo HORIZON.
Scania в 1540 л. с. – самый мощный пожарный автомобиль

Scania в 1540 к.с. – найпотужніший пожежний автомобіль

У квітні 2017 року компанія Oshkosh представить найпотужніший у світі пожежний автомобіль Striker 8х8, оснащений двома двигунами марки Scania.
Масла DURON

Масла DURON: эффективность нового уровня

Большинство современных разработок в области технологий производства моторных масел появилось в результате существенных изменений в конструкции двигателей и топливных систем, которые, в свою очередь, были вызваны ужесточением экологических требований к содержанию токсичных веществ в выхлопных газах и повышением эффективности работы двигателей.

Aptis – революционный по маневренности автобус

Во второй половине 2017 года пройдут ходовые испытания уникального по своей маневренности электробуса Aptis, разработанного французскими компаниями Alstom и NTL.
LifeStyleCampervideo

Компактні кемпери для джипів: зроблено в Україні (відео)

На фестивалі виставок ActiveExpo Fest в Києві представлено компактні причіпні кемпери LifeStyleCamper, зокрема і новинку для бездоріжжя.
- - р е к л а м а - -