Сitroen Type H в исполнении Le Coq Sportif

Citroen Type H «Бельмондо»: новинка 2017

На майбутньому салоні комерційних автомобілів у Бірмінгемі компанія Citroen представить два розвізних фургони – з минулого та сьогодення – у ексклюзивному виконанні Le Coq Sportif.
Neoplan Cityliner

Київ купив VIP автобус під Євробачення 2017 (відео)

Конкурс Євробачення 2017 вже на носі, а тому в терміновому порядку було оголошено тендер на автобус люкс для перевезення VIP гостей. Його виграла компанія «МАН Трак енд Бас Юкрейн»
програма «Stop, Look, Wave»

У Києві стартував український етап міжнародної освітньої програми «Stop, Look, Wave»

18 квітня 2017 року в Києві пройшов перший захід українського етапу міжнародної освітньої програми з безпеки дорожнього руху для школярів «Stop, Look, Wave» («Зупинись, Подивись, Помахай»). Це ексклюзивна програма Volvo Group з дорожньої безпеки, розроблена саме для дітей. Організатором заходів в Україні є компанія «Вольво Україна».
Грузовики Scania для плохих дорог в Украинеvideo

Вантажівки Scania в Україні – для розбитих доріг та бездоріжжя (відео)

Компанія «Сканія Україна» пропонує сімейство вантажних автомобілів Scania, спеціально розроблені для важких умов експлуатації. Машини можна побачити на виставці «АВТОТРАСА» в Києві.
Самосвалы КрАЗ от мала до велика: новинки выставки «АВТОТРАССА 2017»video

Самоскиди КрАЗ від малого до великого: новинки виставки «АВТОТРАСА 2017» (відео)

ПАТ «АвтоКрАЗ» демонструє на виставці дорожньо-будівельної техніки два своїх новітніх самоскиди КрАЗ-5401С2 і КРАЗ-7133С4.
Владимир Омелянvideo

Владимир Омелян сел за руль КрАЗа (видео)

Министр инфраструктуры Владимир Омелян 13 апреля открыл выставку-форум «АВТОТРАССА: Мосты. Дороги. Туннели 2017», в ходе которой ознакомился с новейшими грузовыми автомобилями, в том числе ПАО «АвтоКрАЗ».
АВТЕК показал грузовики для дорожниковvideo

АВТЕК показав вантажівки для дорожників (відео)

Супермаркет вантажної техніки АВТЕК привіз на виставку дорожньо-будівельної техніки в Київ цілу гаму вантажних автомобілів марки Ford Trucks і МАЗ.
video

На что способен самосвал Volvo FMX (видео)

На выставке дорожно-строительной техники в Киеве демонстрируется самосвал Volvo FMX, отличающейся рядом передовых решений.
Самосвалы Volvo FMX

Постачання самоскидів Volvo FMX – рекордний рік в Україні

За прогнозами, 2017 рік стане рекордним для самоскидів Volvo FMX на ринку України.
Подшипники от АО «СКФ Украина»video

Компания АМАКО – сертифицированный дистрибьютор подшипников премиум-класса SKF

В 2017 году компания АМАКО получила статус сертифицированного дистрибьютора подшипников SKF в области сельского хозяйства на территории Украины.
- - р е к л а м а - -