• Спецпроекти:
  • SKI SAFARI з Peugeot Traveller
  • Безпека крок за кроком
  • Женевський автосалон
  • Анкета
LR Discovery

Тест-драйв нового Land Rover Discovery 5: відкриття в Америці

П'яте покоління Land Rover Discovery (англ. «відкриття» або «пошук») було представлено восени в рамках Паризького автошоу, а в Штатах ми першими змогли перевірити найпопулярніший SUV Land Rover на ділі.
Citroën C4 Grand Picasso

Французький модернізм. Тест оновленого Citroën C4 Grand Picasso

Citroën у ряду французьких брендів завжди відігравав роль авангардиста, і не тільки в технологіях, а й у підході до творчості. Тільки така компанія для щонайповнішої реалізації своїх ноу-хау могла обрати не флагманський седан, а сімейний мінівен.
Renault Megane Sedan

Тест-драйв Renault Megane седан. Классика модерна

Renault Megane в классическом кузове седан воплотил передовые технологические решения и приобрел модный купеобразный силуэт.
Skoda Kodiaq

Тест-драйв Skoda Kodiaq. Новый путь

Skoda Kodiaq стала первым полноразмерным кроссовером в истории чешской компании. В Украину этот SUV доберется уже весной, но мы уже познакомились с ним на дорогах Испании.
Toyota Corolla

Тест-драйв Toyota Corolla. Виток эволюции

Сложно найти в мире модель автомобиля, которую под одним и тем же названием выпускают уже полвека. Одной из таких немногочисленных машин является Corolla. За это время модель сменила уже 11 поколений и разошлась по миру тиражом в 43 млн автомобилей.
Volvo V90 Cross Country

Тест-драйв Volvo V90 Cross Country: Крос МЕН із 90-х

Я не звик ділити авто за гендерною ознакою, але мені здається, що нова модель Volvo V90 Cross Country – суто чоловічий автомобіль з твердим характером.
Toyota C-HR

Тест-драйв Toyota C-HR. Атипичная Toyota

Давно Toyota не делала таких смелых шагов в дизайне серийных автомобилей, как в случае с новым кроссовером C-HR. Здесь мало общего с действующими моделями. И об этом говорит не только внешность, но и название, которое больше похоже на именование моделей конкурентов.
Renault Kadjar

Тест-драйв Renault Kadjar: З Каджаром Renault грає в новому для себе класі

З появою на українському ринку динамічного і рухливого Renault Kadjar у сегменті кросоверів класу стало тісніше і цікавіше. Чим новий гравець здатний виділитися на тлі конкурентів, ми з'ясуємо під час тест-драйву Каджара.
Hyundai Creta

Тест-драйв Крети: Hyundai притопав у новий клас

З новою моделлю Hyundai Creta компанія вперше прийшла в сегмент кросоверів В-класу. Максимально красиво і вагомо проявити себе в ньому може топова версія Тор.
Volkswagen Tiguan

Тест-драйв нового Volkswagen Tiguan: Неокласик

Тим, хто вважає автомобілі Фольксваген практичними і зручними, але однотипними і позбавленими емоцій, компанія відповідає новим кросовером Volkswagen Tiguan. Але що ховається за яскравою зовнішністю?
- - р е к л а м а - -