Toyota C-HR

Тест-драйв Toyota C-HR. Атипичная Toyota

Давно Toyota не делала таких смелых шагов в дизайне серийных автомобилей, как в случае с новым кроссовером C-HR. Здесь мало общего с действующими моделями. И об этом говорит не только внешность, но и название, которое больше похоже на именование моделей конкурентов.
Renault Kadjar

Тест-драйв Renault Kadjar: З Каджаром Renault грає в новому для себе класі

З появою на українському ринку динамічного і рухливого Renault Kadjar у сегменті кросоверів класу стало тісніше і цікавіше. Чим новий гравець здатний виділитися на тлі конкурентів, ми з'ясуємо під час тест-драйву Каджара.
Hyundai Creta

Тест-драйв Крети: Hyundai притопав у новий клас

З новою моделлю Hyundai Creta компанія вперше прийшла в сегмент кросоверів В-класу. Максимально красиво і вагомо проявити себе в ньому може топова версія Тор.
Volkswagen Tiguan

Тест-драйв нового Volkswagen Tiguan: Неокласик

Тим, хто вважає автомобілі Фольксваген практичними і зручними, але однотипними і позбавленими емоцій, компанія відповідає новим кросовером Volkswagen Tiguan. Але що ховається за яскравою зовнішністю?
Mitsubishi Pajero Sportvideo

Чи може Mitsubishi Pajero Sport буксирувати фуру? (ВІДЕО)

Чи зможе серійний Mitsubishi Pajero Sport зрушити з місця і потягнути за собою вантажівку з напівпричепом? За паспортом – ні, а насправді? Ми провели експеримент.
Audi Q2

Тест-драйв Audi Q2: Нова геометрія

Компактний кросовер Audi Q2 ознаменував собою не лише появу нового для компанії формату, а й свіжих ліній у дизайні.
Acura MDX

Тест-драйв: оновлена Acura MDX – кнопкових справ майстриня

На перший погляд оновлена Acura MDX третього покоління відрізняється шильдиками і обвісом. Але насправді у неї з'явилися цікаві кнопки й суттєві нововведення.
Mercedes-Benz E-Class All-Terrain

Тест-драйв Mercedes-Benz E-Class All-Terrain. Тричі оригінал

Чи може бути щось краще за новий Е-клас? До початку 2016 року у мене була однозначна відповідь: ні. Потім підтяглися конкуренти, з'явилися сумніви, а до кінця року вони зовсім розвіялися: так, може. Е-клас у виконанні All-Terrain.
Mitsubishi Pajero Sport

Новий Mitsubishi Pajero Sport. Тест позашляховика як снігоприбирача

Трохи кмітливості, конструкторської думки – і ... Mitsubishi Pajero Sport перетворився на снігоприбирач.
Subaru XV

Сніговий тест-драйв Subaru XV: лопату тр-реба?

Чи потрібно сніжною зимою возити з собою лопату в повнопривідному кросовері? Тест-драйв Subaru XV в екстремальних зимових умовах довів – ні.
- - р е к л а м а - -