Skoda Kodiaq

Тест Skoda Kodiaq українського складання на українських дорогах

Тепер найбільша з легкових Шкода, – це Skoda Kodiaq. Перший 7-місний середньорозмірний кросовер марки викликає захоплення завдяки простору в салоні і величезному багажнику. А що скаже водій?
kiaceed2016

Тест-драйв оновленого Kia cee’d: приховані можливості

Хоча Kia сee'd після рестайлінгу 2016 року не сильно змінився зовні, але отримав низку технологій і опцій, які роблять автомобіль привабливішим за конкурентів.
Mercedes-Benz GLA

Знакомимся с новым Mercedes-Benz GLA

Спустя месяц после европейского дебюта мы смогли познакомиться поближе с обновленным Mercedes-Benz GLA на дорогах и бездорожье Венгрии.
Great Wall Wingle 6

Great Wall Wingle 6: тест пикапа на бездорожье

Нечасто автомобильные бренды отдают свои полноприводные автомобили для сложных и жестких внедорожных экспедиций. Их можно пересчитать на пальцах одной руки. Очередным смельчаком стала китайская Great Wall, предоставившая свой новый пикап Wingle 6 для настоящего внедорожного приключения. Что из этого вышло?
Сhevrolet Cruze

Евро-американец: тест-драйв Сhevrolet Cruze

Хорошее толерантное слово «евро-американец» отлично подходит Cruze: разрабатывался он в Европе и для Европы, но на генетическом материале американского автомобиле­строения.
MINI Countryman

Тест-драйв нового MINI Countryman Cooper S ALL4: стильний кроссовер

У 2010 році своєю новою моделлю MINI Countryman компанія показала, що в її машинах крім азарту присутній дух здорового авантюризму і жага до пригод. А тепер на їх пошуки можна вирушити з більшим комфортом, прихопивши з собою новомодні гаджети.
Peugeot 3008

Новий Peugeot 3008: перший тест-драйв на українських дорогах

Щоб оцінити новий кросовер Peugeot 3008 на українських дорогах, ми вирушили в пробіг маршрутом Київ-Одеса-Київ.
Renault Megane

Тест Renault Megane. У чому переваги моделі?

Renault Megane четвертої генерації зовсім нещодавно здобув найпрестижніший автомобільний титул країни – «Легковий автомобіль 2017 року в Україні». То в чому сила переможця?
Renault Sandero Stepway

Тест-драйв оновленого Renault Sandero Stepway – мінус циліндр + плюс робот

Renault Sandero Stepway оновився. На нашій машині немає LED-ліхтарі денного світла і задніх ліхтарів, натомість встановлено 0,9-літровий 3-циліндровий мотор і робот. Поглянемо, що собою являє така комбінація.
Suzuki Swift

Тест-драйв Suzuki Swift 2017: те же пропорции, но другие эмоции

Тест нового Suzuki Swift проходил в окрестностях Ниццы и Монте-Карло. Казалось бы – ну ладно Bentley, Lamborghini, Ferrari наконец. Причем тут Suzuki? Оказалось – очень даже причем.
- - р е к л а м а - -