Peugeot 3008

Новий Peugeot 3008: зовсім інший кросовер

«У вас красивий Пежо», – я не встиг помітити, хто зі зграйки дітей, старшому з яких було лише 12 років, сказав цю фразу. Хоча помічено було точно.
Audi A5 Sportback

Нова Audi A5 Sportback 2017: як їздить і що вміє робити самостійно

Нова Audi A5 Sportback показує, як їздять нові Ауді А5, як вони самостійно приймають рішення у звичайних ситуаціях, виконуючи функції автопілота.
SEAT Ateсavideo

Тест-драйв SEAT Ateсa. Женский взгляд на новый кроссовер

Первый кроссовер от испанского SEAT тестирует Анна Добрыднева – эффектная девушка, популярная украинская певица, прекрасная половина известного дуэта «Пара нормальных».
video

Відео тест Mercedes-Benz E Coupe в супер якості 4К

Красивий автомобіль, запаморочливі види іспанських доріг, яскравий драйв і професійна розповідь Сергія Волощенка про нове купе від Mercedes-Benz – свіжий «Перший тест» можна дивитися на великому телевізорі, адже його записано як 4К.
Новый BMW 5 Серии

Нова BMW 5 Серії: тест дуже збалансованої версії 530d xDrive

Здається, я знайшов ідеальний новий BMW 5 Серії. Ним виявився BMW 530d xDrive з твинтурбодизельною шісткою, 8-швидкісним автоматом і повним приводом.
Peugeot 3008

Peugeot 3008: чим здивує бездоріжжя передньопривідний кросовер

Друге покоління Peugeot 3008 позиціонується виробником, як кросовер. При цьому дивує, що його поки що пропонують виключно в моноприводному виконанні. Справлятися з дорожніми пастками новачкові допомагає сучасна система Advanced Grip Control. Ми з'ясували, що вона реально може.
Renault Megane

Чим новий Renault Megane Sedan відрізняється від хетчбека – тест

На перший погляд новий Renault Megane Sedan відрізняється від хетчбека Рено Меган тільки задньою частиною. Але ми знайшли набагато більше відмінностей у цих автомобілів.
Porsche Macan S

Хоч малий, та завзятий: тест-драйв Porsche Macan S

Найдоступніший Porsche – не означає найгірший. Компактний кросовер Macan S має всі якості, за які шанувальники люблять цей бренд.
Renault Captur

Тест-драйв Renault Captur Phase 2

Чи варто чекати старту продажів оновленої моделі або краще поспішити в салон просто зараз?
Ducati Multistrada 950

Тест Ducati Multistrada 950: перевірка українськими дорогами

Цей мотоцикл створено для подорожей. Коли у 2010 році я здійснював навколосвітню подорож, компанія Ducati також відправила заводського пілота в навколосвітню подорож на абсолютно новому Multistrada 1200. Особисто для мене це була фантастика, адже у Дукаті з надійністю раніше були проблеми. Однак, заводський пілот завершив свою подорож, подолавши понад 100 тис. км! Отже, Дукаті змінилися?
- - р е к л а м а - -