Більше не потрібні: викинуті на звалище електромобілі показали на відео

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jun 2 12:00 PM
1

Каршерінгова компанія з Індіанаполіса (США) не змогла пережити пандемію Covid-19 і оголосила себе банкрутом. В результаті частина автопарку blueindy опинилася на звалищі. На відео, опублікованому в YouTube, чітко видно гору з брендованих автомобілів білого кольору, які, найімовірніше, до того, як потрапити на звалище, були в хорошому стані.

Зараз же у більшості електрокарів розбите лобове скло, пошкоджений капот і немає коліс. Останні вже зняли і склали у величезний контейнер неподалік.

Варто відзначити, що історія фірми BlueIndy тривала близько п’яти років. Компанія надавала жителям і гостям Індіанаполіса електрокари в короткострокову оренду. Автопарк налічував 280 автомобілів. До недавнього часу справи йшли добре, але пандемія коронавірусу стала справжнім каменем спотикання успішного розвитку бізнесу.

Ринок каршерінгу просто не зміг встояти. Багато компаній так і не відновили роботу після виходу з карантину. Серед них і BlueIndy. Фірма вирішила утилізувати лише частину свого автопарку, інші машини передали іншому каршерінговому оператору.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...