Легендарний Lamborghini Countach повернувся - в мережу просочилися перші фото

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 13, 2021 10:10 AM
7836

У мережі з’явилися перші зображення відродженого Lamborghini Countach. Раніше виробник показав тільки три тизери суперкара Countach LPI 800-4. На них передня частина з шильдиком Countach, моторний відсік V12 і повітрозабірники в ретростилі. Жодної іншої інформації про сучасну версію знаменитого суперкара Ламборгіні немає.

Однак в імені зашифрована інформація про повнопривідну трансмісію і 800-сильну силову установку, яка, як очікується, буде гібридною. Lamborghini Countach — воістину знакова модель. Автомобіль випускали в період з 1974 до 1990 рр. Щоправда, тепер він постане перед нами трохи в іншому вигляді.

Сам виробник появу Countach коментує так: “ми втілюємо мрії в реальність. Ми зробили це за допомогою класичного Countach в 1970-х роках. І ми робимо це знову”. Свої слова в компанії підкріпили коротеньким відео, в якому новий суперкар показують кілька разів здалеку. Роздивитися його зовнішність практично неможливо.

Завдяки характерному дизайну, відроджена модель буде дуже схожа на попередника. При цьому суперкар отримає набагато кращі аеродинамічні характеристики.

У блозі Supercar повідомляється, що в основу автомобіля ляже інша модель виробника – Sian FKP 37. А в рух її приводитиме 6,5-літровий V12, що працює в парі з електродвигуном. Донорський суперкар розганяється до 100 км/год за 2,8 с і набирає максимальні 350 км/год.

Прем’єра Countach LP 800-4 очікується на Monterey Car Week. За попередньою інформацією, тираж обмежать 112 одиницями вартістю 3,5 мільйона доларів кожен.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...