Номінант акції «Автомобіль року в Україні 2017»: Renault Megane

Renault Megane претендує на звання «Легковий автомобіль 2017 року в Україні» та перемогу у номінації «Компактний та середній класи».

1

Renault MeganeПереваги Renault Megane четвертого покоління – це не тільки оригінальний, абсолютно новий дизайн, а й вражаюча економічність.

Зовнішність нового Renault Megane не залишить байдужим, досить подивитися на хитромудрі за формою передні фари і світлодіодні задні ліхтарі. Машина додала в розмірах, що зробило салон просторішим. Рено Меган дістав абсолютно новий дизайн інтер’єру і більш дорогі матеріали. За основні параметри відповідає 7- або 8,7-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи R Link 2. Зручно, що інтерфейс уже доступний і українською мовою.

Renault MeganeРодзинкою автомобіля стала система Multi-Sense, яка дає змогу обрати один із п’яти режимів їзди: нейтральний, економічний, комфортний, спортивний та індивідуальний. Він налаштовує роботу двигуна Megane і змінює зусилля на кермі. Залежно від режиму міняється і колір підсвічування електронного щитка приладів.

Renault Megane із 110-сильним турбодизелем витрачає в міському режимі лише 4,5 л пального на 100 км, а у змішаному режимі – навіть 3,7-3,9 л на 100 км. Рено Меган пропонують із бензиновими двигунами: атмосферним 1,6 л (115 к.с.) і турбованими 1,2 л (130 к.с.) і 1,6 л (205 к.с.). Є і дизель: 1,5 л (110 к.с.). Крім механічних 5- і 6-ступінчастих коробок передач пропонуються також роботизовані EDC (Efficient Dual Clutch). «Роботи» можуть бути як 6, так і 7-ступінчасті – відповідно з «сухим» або «мокрим» подвійним зчепленням. В останньому разі трансмісія забезпечує передання до 350 Нм крутильного моменту.

Проголосувати за цей автомобіль Ви можете тут.

Автомобиль года в Украине 2017

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

Официальный импортер Renault в Украине  • Денис Контровый

    Я його ще навіть на дорогах не бачив