<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Ніссан показав дуже дивного наступника Nissan Juke (фото)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Feb 27, 2019 05:24 PM

Компактний кросовер Nissan Kicks орієнтований передусім на молоду аудиторію. На деяких ринках, наприклад, у США, він замінив популярний Nissan Juke.

Тепер японський автовиробник представив незвичайну модифікацію автомобіля – Nissan Kicks Surf. Створили його в південноамериканському підрозділі компанії в співпраці із серферами. Головна мета – запропонувати відповідний транспортний засіб для молодих і активних покупців.

nissan juke

Гама кольорів натхненна відтінками морських хвиль, а яскраві зелені акценти пожвавлюють вигляд. На даху встановили спеціальні кріплення для спортивного спорядження, а водонепроникний браслет виконує функцію електронного ключа. Практично.

nissan juke

Крім того, кросовер Ніссан оснастили портативним душем. Це дивно. З іншого боку, що ми знаємо про серфінг, так? Автомобіль має статус концепту і в серійне виробництво, швидше за все, не вирушить. Але прототип демонструє можливості для розширення програми персоналізації, а браслет-ключ і взагалі міг би перетворитися на актуальну опцію.

nissan juke

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...