Оновлений седан Mitsubishi Lancer підріс і змінив назву

Autocentre null
Autocentre
Feb 14, 2017 05:00 PM

На Тайвані представлено оновлений седан Mitsubishi Lancer. Новинка отримала надбавку Grand у назву, адже в результаті рестайлінгу авто трохи підріс у розмірах (до 4615 мм у довжину), а його оснащення стало багатшим.

Зовнішні зміни Mitsubishi Grand Lancer вельми суттєві. У седана повністю нова передня частина з хромованою решіткою радіатора, збільшеним повітрозабірником у бампері і довгастим фарами.

Обновленный седан Mitsubishi Lancer подрос и сменил название На боковинах змінено виштамповки, а ззаду впадають в око вигнуті діодні ліхтарі і нова кришка багажника.

Обновленный седан Mitsubishi Lancer подрос и сменил название

У салоні замінено передню панель, рульове колесо. Панель приладів тепер віртуальна: дані виводяться на екран. З’явився і новий 8,0-дюймовий сенсорний дисплей мультимедіа.

Обновленный седан Mitsubishi Lancer подрос и сменил название

Базова комплектація тепер охоплює камеру заднього виду, системи стабілізації і превентивного гальмування. В найдорожчій версії з’явилися діодні фари, люк у даху, двозонний клімат-контроль, система доступу без ключа.

Обновленный седан Mitsubishi Lancer подрос и сменил название Новий Mitsubishi Grand Lancer доступний тільки з 1,8-літровою бензиновою четвіркою потужністю 140 к.с. У парі з нею працює безступінчатий варіатор.

Спочатку Міцубіші Гранд Лансер планують продавати в Тайвані та Китаї, але з часом седан Mitsubishi можливо представлять і в інших країнах. Виробництво моделі стартує навесні.

Завантаження...