<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Повністю справний Ferrari 599 оцінили лише в 250 доларів

Autocentre null
Autocentre
Jun 18 05:28 PM

Цікава історія сталася в Китаї навколо Ferrari 599 GTB з “мутним” минулим. Суд виставив на торги нічийний суперкар лише за 250 доларів, при тому, що він повністю справний. Чому ж тоді так мало? А ось це найцікавіше!

Річ у тім, що раніше цей Ferrari потрапив у ДТП (про це пишуть місцеві ЗМІ), хоча видимих пошкоджень на автівці немає. Власник машини втік з місця аварії, тому вона дісталася поліцейським. Під час перевірки з’ясувалося, що суперкар був не застрахований і не зареєстрований – ті номери, які на ньому закріплені, є підробкою.

Ну а оскільки Феррарі виявився не легалізованим, його виставили на торги як металобрухт. Спочатку машину оцінили в 350 доларів, але суд вирішив “скинути сотку”, оскільки автомобілем і надалі не можна буде користуватися – їм хіба що можна поповнити чиюсь статичну колекцію. До того ж, навздогін до самого авто покладається ще й штраф в 1,4 тис. доларів за простій на паркувальному майданчику.

Спершу торги за автомобіль йшли добре, за машину вирішили поборотися кілька тисяч людей, але потім новина про “халяву” розійшлася мережею і влада зняла суперкар із продажу для “врегулювання”.

Завантаження...