<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Незабаром електромобілі зрівняються в цінах з авто на ДВЗ

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 2, 2019 11:00 AM

Електромобілі набирають тепм і обзаводяться дедалі більшою кількістю прихильників, що однак дало змогу EV завоювати лише 1% світового ринку автомобілів у 2018 році. Це навіть приблизно не багато, але ми все ще чекаємо напливу охочих придбати подібний ТЗ.

Аналітики різних компаній по черзі виступають із заявами і прогнозами щодо найближчих перспектив електрокарів і їхньої ролі в автомобільному світі. Одні стверджують, що буквально післязавтра EV подешевшають вчетверо і через тиждень заполонять вулиці, інші кажуть, що це відбудеться не раніше, ніж через 20 років.

электромобили

Але ж ми тут навіть не торкаємося питань дальності ходу, безпеки і якості виконання (з цим вже точно варто попрацювати) і даємо новини від прихильників «інноваційного» транспорту. Аналітик (і керуючий директор компанії) Рей Віллс з Future Smart Strategies вважає, що вже у 2023 році електромобілі за ціною буде не відрізнити від машин з ДВЗ.

Самые популярные электромобили в мире за 2018 год
Читайте также 11 Фев 2019, 13:26
Самые популярные электромобили в мире за 2018 год

Смілива заява, враховуючи, що це, мабуть, найшвидший із прогнозованих термінів. Але Віллс пішов далі і заявив, що з 2026 року на світовому ринку в продажу залишаться тільки електромобілі. Підозрюємо, автовиробники від такої інформації поперхнулися бензином, адже наразі це звучить неправдоподібно.

Проте деякі профільні ресурси придивилися до Віллса і його заяв уважніше. В цьому разі теорія впливу на ЗМІ (а відповідно — на маси населення) знаходить особливу актуальність. Адже потенційним покупцям може сподобатися ідея отримати до 2023 року доступні електромобілі. І до зазначеного терміну ті можуть висунути вимогу до виробників знизити ціни, якщо останні все ж не надумають цього зробити.

электромобили

Перспективи на 2026 рік ще туманніші. Але ж мало хто може захотіти купувати сьогодні автомобіль з ДВЗ, розуміючи, що через 6-7 років його нікому буде продати, якщо на ринку залишаться тільки електромобілі. Звісно, ми говоримо тільки про тих, хто вірить Рею Віллсу і його заявам. А ми ще поспостерігаємо.

Самый крутой электромобиль — 1600 км на одной зарядке
Читайте также 30 Авг 2019, 15:55
Самый крутой электромобиль — 1600 км на одной зарядке

У будь-якому разі, терміни, які він наводить,  абсолютно нереалістичні. Навіть якщо попит на електромобілі щороку зростатиме на психологічний один відсоток, за нинішніх умов ринку вони займуть близько 10%. При цьому не можна сказати, що виробники готові різко наростити виготовлення компонентів на кшталт батарей,  до того ж залишаються актуальними питання їхньої вартості та утилізації. Загалом, ви зрозуміли.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...