<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Габаритно-вагові комплекси почали працювати на дорогах ще кількох областей

Autocentre null
Autocentre
Jul 5 03:20 PM
Габаритно-вагові комплекси запрацювали на дорогах ще декількох областей

Габаритно-вагові комплекси почали працювати на дорогах ще кількох областей

Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) повідомляє, що габаритно-вагові комплекси (ГВК) почали діяти не лише в Кіровоградській, Одеській, Херсонській та Хмельницькій областях, а з 4 липня – ще й у Вінницькій, Волинській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Донецькій та Дніпропетровській. Окрім цього з 5 липня 2016 року в цілодобовому режимі почне працювати ГВК у Рівненській області.

На сьогодні триває робота щодо налагодження габаритно-вагового контролю в одинадцяти областях.

Тривають переговори з Укравтодором щодо забезпечення ремонту ГВК (Житомирська, Миколаївська, Київська, Львівська та Тернопільська області), забезпечення освітлення у нічний час місця розташування ГВК у Закарпатській області та облаштування майданчиків для розміщення ГВК у Харківській та Черкаській областях згідно з вимогами законодавства України.

Особливе занепокоєння викликає відсутність працівників Укравтодору, які повинні здійснювати контрольні заміри на ГВК, у Івано-Франківській, Чернівецькій та Запорізькій областях, що унеможливлює проведення спільних заходів Укртрансбезпеки та Укравтодору з габаритно-вагового контролю. У Луганській області ГВК перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Завантаження...