Українець показав найнахабніший обман камер фіксації порушень ПДР

Новини
Назар Крыжановский
Назар Крыжановский
Aug 20 04:54 PM
719

Із моменту початку роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР в Україні минуло без малого три місяці. Безпека на дорогах покращується, а бюджет поповнюється. Але не всі згодні з новими обмеженнями. Найнахабніші водії продовжують обманювати систему.

У Facebook показали позашляховик Toyota Land Cruiser з номерами АА 7175 ММ. Річ у тім, що власник автомобіля «замінив» цифру 5 на 6 за допомогою невеликого шматочка чорної клейкої стрічки. Але ми тепер знаємо справжній реєстраційний номер порушника.

Якщо зустрінете на дорозі — не забувайте, що такий водій є противником правил дорожнього руху і швидкісних лімітів, тому від нього можна очікувати будь-якої небезпечної поведінки. Варто зазначити, що такий трюк набирає популярності у найбільш безвідповідальних автомобілістів.

Наглядно: как украинцы обманывают видеофиксацию нарушений ПДД
Читайте также 30 Июл 2020, 11:00
Наглядно: как украинцы обманывают видеофиксацию нарушений ПДД

Цікаво, що номер, під який намагався замаскуватися власник позашляховика Тойота, за інформацією користувачів, числиться за іншою машиною – Skoda Octavia. Отже, порушник не тільки уникнув покарання за перевищення швидкості, а й підставив іншого водія.

Назар Крыжановский
Автор
Назар Крыжановский
Редактор
Завантаження...