<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Як оптимально проходити круті повороти (відео)

Дмитрий Дзвонкевич
Дмитрий Дзвонкевич
Aug 28 07:50 AM

Проходження крутих поворотів на 150 і більше градусів є одним із найскладніших елементів в автоспорті. Старший інструктор Ваят Кнокс із команди O’neil Rally School розповів у короткому відео про найкращі способи проїзду “шпильок”. Причому не тільки на асфальті, а й на гравії або в бруді.

Найбільша проблема, пов’язана з S-подібними поворотами полягає в тому, що необхідно повертати і сповільнюватися одночасно. Зазвичай одночасне гальмування і поворот – не найкращий підхід, але в “шпильках”, це може бути корисним. Суть у тому, щоб під’їхати до апексу («вершини» повороту) на якомога більшій швидкості, а потім у точці гальмування, якщо все зробити правильно, автомобіль легко можна буде докрутити на потрібний кут і оптимально вписати в поворот.

Нокс також зазначає, що виробити навички проходження крутих поворотів можна тільки на практиці. А починати бажано на бруді або гравії, оскільки зіпсована траєкторія на такому покритті матиме менше наслідків.

Дмитрий Дзвонкевич
Автор
Дмитрий Дзвонкевич
Редактор
Завантаження...