<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні випустили "швидкі" на базі Fiat Doblo і Ducato

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Sep 21 08:00 PM
12130

Восени цього року на український ринок виходять нові моделі автомобілів швидкої медичної допомоги від відомого вітчизняного виробника — компанії “Спец-Ком-Сервіс” (Polycar).

Машини побудовані на базі розвізних моделей Fiat – і якщо Ducato вже не є новачком в “медичній справі”, то ось меншенький Doblo – справжній дебютант у цій професії. Для “швидкої” було обрано довгобазний варіант фургона з високим дахом — Doblo Maxi Cargo XL.

Під час оснащення цих машин бути врахований досвід, накопичений за час експлуатації подібної техніки різними клієнтами. Автомобілі отримали посилену тепло-, вібро- і шумоізоляцію. У салоні є висувні носилки, а також крісла з триточковими ременями безпеки і підлокітниками для лікарів.

Встановлено кріплення для ємностей з інфузійними розчинами, є шафка для медикаментів і медобладнання. Також в оснащення входить кондиціонер, припливно-витяжний вентилятор, обігрівач і економічне LED-освітлення.

“Швидкі” Fiat Doblo і Fiat Ducato мають відповідне обклеювання кузова і укомплектовані спецсигналами. До речі, Fiat Doblo Maxi використовується у нас у різних сферах — від поштового фургона до машини для перевезення затриманих.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...