<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Що таке парамагнітна фарба, яка змінює колір авто з пульта

Максим Андрущенко
Максим Андрущенко
Aug 17 10:43 AM
2076

Уже не один рік в інтернеті обговорюють фарбу, що змінює колір авто з пульта. Вона називається парамагнітна фарба. Причому в Мережі можна дізнатися навіть її склад.

парамагнитная краска

Говорять, що парамагнітну фарбу розробили американці. Ключовими складовими є нібито парамагнітні наночастки оксиду заліза, які під впливом електричного струму змінюють світловідбиваність поверхні, тим самим створюючи ефект зміни кольору.

парамагнитная краска меняющая цвет авто с пульта

Що найцікавіше – це не просто фарба, а фарба, яка змінює колір із пульта. Натиснув на кнопочку, і зелений автомобіль став жовтим, натиснув ще раз – червоним. Причому забарвлення кузова змінюється так кардинально, що в це навіть важко повірити. Але автори численних відео про чудо-фарбу стверджують, що це правда.

Змінюй колір автомобіля одним натисненням на кнопку

Як зробити парамагнітну фарбу? Про це не написано ні в Вікіпедії, ні де-небудь ще. Хоча «обінані люди» з усією впевненістю говорять, що особисто бачили машину, здатну змінювати колір. Вони навіть стверджують, що так званим початковим (базовим) кольором у цьому випадку є білий. Якщо автомобіль не заведений – змінити забарвлення кузова не вийде (мовляв, це ж магнітне покриття, сила струму потрібна тощо).

Чи існує насправді фарба, що змінює колір авто ? Парамагнітна фарба – це міф чи реальність?

Насправді її ніколи не було, і немає! Єдиний можливий рецепт створення такого покриття, що дає змогу змінити колір авто одним натисненням на клавішу – відтворити цей ефект за допомогою Adobe After Effects, повідомляє TopGeek.

Справедливості заради слід зазначити, що світовий автопром знає кілька випадків створення фарби, яка справді здатна істотно змінювати відтінки, відштовхувати бруд і “самозаживлятися“. Але всі ці розробки так і не пішли в маси з різних причин – від дорожнечі до непотрібності масовому споживачеві.

Отож, якщо вам хтось скаже, що знає, де можна купити парамагнітну фарбу – не сумнівайтеся, це просто брехня або спроба отримати від вас гроші обманним шляхом.

Власне, з цієї ж причини можете навіть не шукати, скільки коштує парамагнітна фарба для авто. Якщо і знайдете це шахрайство, не більше. Ну а відео про чудесну зміну кольору машини і несподівану реакцію людей – справжнісінька постановка і просто гра акторів. Загалом фейк.

Парамагнітна фарба відео

Максим Андрущенко
Автор
Максим Андрущенко
Редактор
Завантаження...