<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Як в анекдоті: Chevrolet Corvette C8 розбили вже наступного дня після купівлі (фото)

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Apr 7, 2020 11:10 AM

Джун купив середньомоторний суперкар Chevrolet Corvette C8 і вже  наступного дня потрапив в аварію, встигнувши наїздити лише 370 км. Винуватцем події став водій Hyundai Accent. Він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Крім цього, страховки на автомобіль у нього теж не було.

Новый Chevrolet Corvette лишился колес (видео)
Читайте также 24 Янв 2020, 15:00
Новый Chevrolet Corvette лишился колес (видео)

Уникнути зіткнення власнику новенького Corvette не вдалося. В результаті водій Hyundai Accent опинився на лікарняному ліжку. Щодо водія Corvette, то йому наклали п’ять швів, а у пасажира кілька переломів.

Власник Chevrolet Corvette C8 поділився знімками події і показав, який зараз на вигляд його автомобіль. У нього серйозні пошкодження бампера і капота. На жаль, коли Джун зможе полагодити своє авто, залишається загадкою. Через пандемію COVID-19 і економічну кризу, закрито всі дилерські центри Chevrolet, А General Motors зупинив виробництво.

Для Джун “прикрасив” свій постраждалий автомобіль написом, який розмістив на склі. Там написано: “Ненавиджу п’яниць” і “Жертва DWI” тобто, людини, яка перебувала у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...