<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Вуличні перегони не вдалися: такому польоту Lexus RX позаздрять навіть пілоти (відео)

Игорь Ракитов
Игорь Ракитов
Mar 13, 2020 07:02 PM

Lexus і Drag Racing – речі, звісно, цілком сумісні, але тільки якщо це не RX. У цьому разі перегони можуть піти в неправильне русло і закінчитися дуже несподіваним способом. Однак підлітки з Флориди все ж поєднали ці речі. Майже весь заїзд вдалося зафіксувати однією з камер, що висить на будинку біля проїжджої частини.

Кліп починається доволі невинно: два автомобілі їдуть вулицею. Через деякий час обидва транспортні засоби починають різко розходиться в різні боки і Lexus спускається в невелику канаву в кюветі. Однак це ще не все. Через кілька секунд він наздоганяє бугор, який став прекрасним трампліном і автомобіль в одну мить злетів у повітря. Загалом, то як це виглядало, словами передати просто неможливо. Дивіться відео самі, а ми лише відзначимо, що незважаючи на великі пошкодження, водій і пасажир вижили. Однак, як повідомляється, водій все ж зламав кілька ребер.

Игорь Ракитов
Автор
Игорь Ракитов
Редактор
Завантаження...