Що відомо про затоплений корабель з 4500 автомобілями, який розрізали на частини

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Dec 14, 2020 01:49 PM
25067

Судно-автовоз MV Golden Ray, що перевозило майже 4500 автомобілів, зазнало аварії поруч із портом Брансвік, штат Джорджія (США). Інцидент стався ще в 2019 році, але офіційну причину того, що сталося, ще не назвали. Однак з’явилися деякі подробиці.

Можливою версією називають перевантаження. Під час однієї із зупинок судна на місце вивантажених 300 автомобілів Hyundai Accent і Kia Forte завантажили 316 набагато важчих кросоверів Kia Telluride. Вони, нібито, і викликали перевагу в одну сторону, змістивши центр ваги. Це і стало причиною перекидання величезного автовозу.

Проведена експертиза показала, що загальна вага вантажу, яке перевозить судно, перевищила допустиму на 1000 тонн. Погіршило ситуацію ще й розташування величезних позашляховиків Кіа, які помістили на верхню палубу. За умови іншого розміщення кросоверів судно могло б зберегти стійкість.

Разрезан корабль с Hyundai и Kia, который пролежал в воде больше года
Читайте также 03 Дек 2020, 11:43
Разрезан корабль с Hyundai и Kia, который пролежал в воде больше года

Зазначимо, що розслідування аварії ще не завершено. Ним займаються Берегова охорона США, Національна рада з безпеки і корейський суд з безпеки на морі. Автовоз MV Golden Ray разом з автомобілями розрізали на кілька частин і підняли з води для подальшої утилізації. Відомо також, що всередині корабля була пожежа — деякі автомобілі згоріли.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...