<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

BMW, що гниють, Geely проти Duster і нові гібриди в Україні —головні новини

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 15 08:55 AM
13914

Автопарк із 3000 нових автомобілів BMW і Mini простояв у канадському Ванкувері більше шести років, оскільки виявився непотрібним ні виробнику, ні місцевій владі. Автомобілі, які постраждали від солі і вологи після прибуття в лютому 2015 року в порт Галіфакса, згодом стали жертвами снігової бурі.

Geely показала дешевого суперника Renault Duster

Кросовер Geely Emgrand X7, який на рідному ринку виробника відомий під ім’ям Vision X6, знову дістав оновлення. Цей рестайлінг став п’ятим в історії моделі і приніс їй крім змін зовнішності приставку Pro в назві.

На виставці Plug-In Ukraine 2021 показали новітні кросовери

На виставці Plug-In Ukraine 2021 в «КиївЕкспоПлаза» представлені різноманітні суто електричні та гібридні кросовери як європейського, так і китайського виробництва.

Революційні твердотільні батареї наблизилися до серійного виробництва

Чотири роки тому Ford і BMW інвестували кошти в компанію Solid Power, що займається розробкою нових твердопаливних батарей для електромобілів. Вони пропонують підвищену щільність енергії, знижують витрати і мають більшу тривалість життя. Згідно з домовленостями, випробування акумуляторів мали розпочатися в 2021 році, але розробник змінив плани, і тепер графік зсувається.

Маленький кросовер Toyota надійшов у продаж в Україні

Українським покупцям тепер доступний найменший кросовер Toyota. Оформити попереднє замовлення на новий Yaris Cross можна вже сьогодні. Майбутнім власникам за автомобіль належить викласти від 557 245 грн за бензиновий і від 690 877 грн за гібридний варіант.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...