<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Hyundai розкрив моторну гамму оновленого Santa Fe

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Jul 2 02:00 PM

Рестайлінговий Hyundai Santa Fe представили на початку минулого місяця. Однак під час офіційного дебюту виробник промовчав про моторну гаму оновленої моделі, заявивши, що розкриє її дещо пізніше. І ось, цей день Х настав.

На європейському ринку оновлений Hyundai Santa Fe з’явиться з гібридною силовою установкою, яка поєднує 1,6-літровий бензиновий турбодвигун і електродвигун. Сумарна віддача установки становить 230 к.с. і 350 Нм крутильного моменту. Цей варіант комплектується літій-іонною батареєю ємністю 1,49 кВт/год і поставляється як з повним, так і моноприводом. Він буде доступний на ринку вже восени цього року.

Також виробник передбачив гібридну версію з підключуваним модулем, яка поставляється з тим же 1,6-літровим турбодвигуном, але він вже доповнений електромотором потужністю 90 к.с., тобто віддача установки підвищується до 265 к. с., а от крутильний момент залишається колишнім — 350 Нм. Ця версія Santa Fe буде доступна тільки з повним приводом і батареєю на 13,8 кВт/год. На ринку вона з’явиться влітку наступного року.

Із боку дизеля буде доступна модифікація з доопрацьованим 2,2-літровим двигуном Smartstream, який легший за попередника на 19,5 кг і отримав новий розподілвал і модернізовану систему уприскування палива. В результаті двигун видаватиме до 202 к.с. потужності і 404 Нм крутильного моменту. Він підключений до нової восьмиступінчастої коробки передач з подвійним зчепленням.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...