<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Ілон Маск засвітив електропікап Tesla у несподіваному місці

Autocentre null
Autocentre
Dec 9, 2019 07:30 PM

Електричний пікап Tesla Cybertruck знову помітили на дорогах загального користування. Причому цього разу за кермом сидів сам Ілон Маск.

Ні, СЕО Tesla не вирішив особисто тестувати електрокар. Мільярдер поїхав на пікапі в елітний ресторан японської кухні «Нобу», співвласником якого є сам Роберт де Ніро.

Илон Маск засветил пикап Tesla в неожиданном месте

Маск дуже любить цей заклад у центрі Лос-Анджелеса, і його нерідко там бачать. До слова, цього вечора засновник Tesla вечеряв зі своєю дівчиною Граймс і головним дизайнером компанії Францом фон Гольцхаузеном. Поява авто викликала справжній фурор.

Илон Маск засветил пикап Tesla в неожиданном месте

До речі, паркував пікап Tesla Cybertruck спеціальний співробітник компанії. Все-таки це один із небагатьох прототипів моделі і поводитися з ним слід обережно. Пізніше електрокар Тесла бачили на одному з шосе Лос-Анджелеса.

Пикапы Tesla и Ford померялись силами в необычном поединке (видео)
Читайте также 25 Ноя 2019, 20:00
Пикапы Tesla и Ford померялись силами в необычном поединке (видео)

Нагадаємо, що серійні Tesla Cybertruck поставлять першим замовникам тільки в 2021 році. Пікап Тесла вартує 39 900 – 69 900 доларів.

Завантаження...