<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Представлено новий кросовер Ford Puma 2019

Autocentre null
Autocentre
Jun 26 03:53 PM

Новий кросовер Ford Puma з такими харизматичними рисами, як виразні фари у верхній частині крил та атлетичні обтічні лінії, відкриває нову главу у створенні дизайну спеціалістами всесвітньо відомої компанії. Завдяки своїм пропорціям компактний кросовер вирізняється збільшеним кліренсом, що дає змогу водієві почуватися впевненіше під час руху, і кращим у своєму класі об’ємом багажного відсіку, що становить 456 л.

Ford Puma

Завдяки технології гібридного привода Ford EcoBoost Hybrid із напругою 48 В, покупці Puma зможуть насолоджуватися потужною й чутливою динамікою та оптимізованою витратою пального. Силовий агрегат, створений на базі технології «м’якого» гібриду, являє собою оптимальне поєднання електроприводу, що забезпечує додатковий крутний момент, із трициліндровим 1,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost зі зниженим внутрішнім тертям, і розвиває потужність до 155 к. с.

Ford Puma

До переліку досконалих технологій систем надання допомоги водієві, які полегшують керування та зменшують рівень стресового навантаження, входять:

  • Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go та системами розпізнавання знаків обмеження швидкості руху (Speed Sign Recognition) й утримання в смузі руху (Lane-Centring), що дають змогу дуже легко подорожувати автомагістралями та рухатися в заторах.
  • Нова функція попередження про небезпеку Local Hazard Warning, яка здатна інформувати водія про небезпечні ситуації на дорозі, що чекають на нього попереду, ще до того, як їх помітить він сам або датчики автомобіля.

Ford Puma

Крім того, Ford Puma першим у своєму сегменті отримав такі технології забезпечення комфорту, як автоматична кришка багажного відсіку та сидіння з функцією масажу зони попереку.

Ford Puma

«Наші клієнти говорили нам, що їм потрібен компактний автомобіль з ефектною зовнішністю, оснащений рішеннями, які часто використовуються в повсякденному житті. У результаті був створений наш новий Ford Puma — харизматичний та практичний автомобіль, оснащення якого включає різноманітні технології: від сидінь із функцією масажу до силових агрегатів на базі технології «м’якого» гібриду», — повідомив президент Ford of Europe Стюарт Роулі.

Ford Puma

Новий Ford Puma приєднається до лінійки кросоверів і позашляховиків, що постійно розширюється та наразі включає в себе Fiesta Active, Focus Active, EcoSport, Kuga, Edge та новий Explorer Plug-In Hybrid. Наразі SUV становлять понад 20 відсотків від загальної кількості автомобілів Ford, проданих в Європі; а в 2018 році продажі зросли на понад 19 відсотків.

Ford Puma

Продажі Puma розпочнуться наприкінці року, а виробництво автомобіля, що виготовляється з винятковим рівнем майстерності та якості, буде здійснюватися на складальному заводі Ford у румунському місті Крайова, інвестиції у який за період з 2008 року становлять приблизно 1,5 млрд євро.

Ford Puma

Про компанiю Віннер

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

Завантаження...