Mercedes випадково розсекретив новий C-class до прем'єри

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Nov 9 04:15 PM
1791

Преміальному німецькому бренду Mercedes-Benz вкотре не вдалося зберегти новинку в таємниці до офіційного дебюту. До прем’єри було розкрито новий Mercedes C-Class. Фотошпигунам вдалося зняти на заводі в Іспанії частково зібраний універсал наступного покоління. Причому фото відображають як екстер’єр, так і інтер’єр автомобіля.

Судячи з опублікованих знімків, п’яте покоління універсала збереже тільки колишні пропорції кузова, а в іншому його повністю переглянуть. Новий Мерседес C-Class отримає іншу передню і задню оптику, ефектні виштамповки з боків, фактурний капот та інше кріплення гальмівних супортів. Також, за даними інсайдерів, модель оснастять модернізованою решіткою радіатора і новими бамперами з величезними повітрозабірниками. Ці деталі в кадр не потрапили.

Салон Mercedes C-class 2021 виконаний у більш спортивній стилістиці. У його оснащення увійшла цифрова приладова панель, мультимедійна система з величезним дисплеєм, який зайняв практично всю центральну консоль, вентиляційні отвори, виконані у стилі турбін, нове мультикермо зі здвоєними спицями і сенсорний блок керування клімат-контролем.

Электробусы Mercedes-Benz eCitaro G выехали на маршрут
Читайте также 07 Ноя 2020, 17:00
Электробусы Mercedes-Benz eCitaro G выехали на маршрут

Очікується, що моторна лінійка нового покоління Mercedes C-Class охопить 2,0-літрові чотирициліндрові бензинові та дизельні агрегати, доповнені стартер-генераторами, а також гібриди на підключенні.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...