Номінант акції «Автомобіль року в Україні 2017»: Honda Pilot

Подія
Autocentre null
Autocentre
Dec 16 09:30 AM
1

Honda PilotHonda Pilot – сучасний японський SUV, що поєднує в собі великі розміри, елегантний дизайн і прекрасні характеристики. Нинішнє (третє) покоління кросовера Honda Pilot 2016 дебютувало в Україні восені 2016 року.

Кросовер Honda Pilot має сучасний зовнішній вигляд із характерною хромованою решіткою радіатора, що плавно переходить в оптику. Автомобіль має світлодіодні ходові вогні, а також нові LED-фари.

Салон Хонда Пілот 2016 дуже просторий, в його розпорядженні вісім посадкових місць. І це не дивно, адже цей кросовер створювали для перевезення великих родин. З цієї самої причини Honda Pilot 2016 може похвалитися прекрасною оснащеністю різними дрібничками на кшталт USB-портів для підзарядки гаджетів, системою мультимедіа з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, 9-дюймовим екраном для задніх пасажирів тощо.

Honda PilotУ рух кросовер приводить 3,0-літровий бензиновий мотор V6 i-VTEC, який видає 249 к.с. і працює в парі з шестиступінчастим автоматом. Автомобіль обладнано повни приводною трансмісією з новою системою контролю тяги в залежності від дорожнього покриття.

Honda Pilot має високий рівень безпеки — починаючи з передбачуваності та впевненості керування автомобілем в різних умовах і ситуаціях і закінчуючи оснащенням моделі широким спектром засобів активної і пасивної безпеки: подушки і шторки безпеки, камера Lanewatch для контролю мертвої зони праворуч і багато іншого.

Проголосувати за цей автомобіль Ви можете тут.

Автомобиль года в Украине 2017

Завантаження...