<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні може з'явитися найбільш затребуваний позашляховик Ford

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 21 05:13 PM
29267

Відроджений рамний позашляховик Ford Bronco дебютував трохи більше року тому. Наразі основним ринком його збуту є Америка. Однак європейські дилери дуже хочуть бачити новий Форд Бронко на своїх ринках. Чи чекати машину в Україні?

За словами генерального директора компанії Джима Фарлі, виробник все ж розглядає можливість поставки позашляховика в європейські країни. На його думку, там він матиме не менший попит, ніж у США, і стане конкурентом Land Rover Defender. Однак коли Форд Бронко добереться до Європи, в компанії не змогли сказати. Це має вирішити регіональний підрозділ Ford.

Втім, якщо в компанії все ж ухвалять позитивне рішення і дадуть “зелене світло” новому Bronco, у Старому Світі він може з’явитися доволі швидко. Річ у тім, що Ford подав заявку на реєстрацію товарного знака у відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу на ім’я Bronco ще в 2019 році. Так що залагодити бюрократичні питання Форд зможе швидко.

Ждем в Украине: новейший внедорожник Ford Bronco Sport уже разбили
Читайте также 23 Мар 2021, 09:31
Ждем в Украине: новейший внедорожник Ford Bronco Sport уже разбили

В Америці рамний позашляховик пропонується з 2,3-літровим чотирициліндровим турбодвигуном потужністю 273 к.с., який працює в парі з 7-ступеневою “механікою” або десятиступеневим “автоматом”. Також новинка доступна з 2,7-літровим EcoBoost з віддачею 314 к.с. Можливо, в ЄС позашляховик запропонують у таких самих варіантах. Якщо новий Бронко справді добереться до європейських дилерів, шанси з’явитися в Україні у нього сильно зростуть.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...