<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Позашляховик Fiat для суперництва з Renault Duster отримав планшет у стилі Тесла

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Dec 19 10:00 AM
18642

Раніше в мережі вже з’являлися численні знімки замаскованого пікапа Fiat Toro 2021, що дало змогу приблизно роздивитися його нову зовнішність. При цьому салон “засвічений” не був. Зараз же завдяки виданню AutosSegredos з’явилися фотографії інтер’єру новинки. Тепер у нас є уявлення про те, чого чекати всередині.

Незважаючи на зображення не дуже хорошої якості, роздивитися основне нововведення все ж можна – вертикальний дисплей мультимедійної системи. Імовірно, такий планшет буде в дорогих версій. Більш доступні виконання отримають традиційну систему мультимедіа і блок клімат-контролю.

Відзначимо, що це не єдиний дисплей у салоні. Крім нього буде щонайменше ще один — цифрова приладова панель. Напевно цей елемент також залишиться прерогативою топових модифікацій пікапа Фіат Торо 2021.

Серед зовнішніх змін варто відзначити нову решітку радіатора з написом назви марки і інший передній бампер. У Fiat Tipo буде така сама багатоярусна оптика зі світлодіодними фарами і ходовими вогнями, як і у колишнього автомобіля.

За інформацією бразильських ЗМІ, під капотом пікапа буде 1,3-літровий Firefly Flex, що працює на бензині й етанолі. Його максимальна потужність становитиме 150 к.с. Нинішні мотори, а це двопаливний 1,8-літровий потужністю 135 і 139 к. с. і 2,0-літровий турбодизель на 170 к. с., залишаться в строю. Та сама доля чекає і коробки передач. Варіант з 1,8-літровим мотором пов’язаний із п’ятиступінчастою механічною або шестиступінчастою автоматичною КПП. 2.0-літровий турбодизель отримав 9-ступінчастий “автомат”.

Fiat создал самый дешевый электромобиль и модель с несимметричными дверями
Читайте также 23 Окт 2020, 10:13
Fiat создал самый дешевый электромобиль и модель с несимметричными дверями

Дебют оновленого Fiat Tipo відбудеться в 2021 році. Пікап запропонують у Бразилії, Аргентині та інших країнах Латинської Америки, де новинка буде змагатися з Renault Duster Oroch. Вартість стане відома ближче до старту продажу.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...