<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Volkswagen почав замінювати мультимедіа пластиковими заглушками через брак мікрочипів

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 12 06:54 PM
33505

Автомобільна галузь відчуває глобальну нестачу мікрочипів. Щоб не знижувати обсяги виробництва, компанії почали відмовлятися від деяких функцій і продавати недоукомплектовані автомобілі. Серед таких і Volkswagen.

Німецький автогігант не став припиняти випуск компактного хетчбека Fox, а просто перестав комплектувати його мультимедійною системою. Можна було замінити новий інфотейнмент на стару версію з монохромним екраном, але йти на такий крок у компанії не захотіли. Звільнену нішу на центральній консолі закрили пластиковою заглушкою.

Після цих змін кабіна має аскетичніший вигляд. Однак покупці зможуть з часом виправити цю ситуацію і самостійно встановити систему, оскільки динаміки і проводка залишилися на місці. Тож дилери цілком здатні вирішити цей недолік, якщо, звісно, у них будуть в наявності відповідні мультимедійні комплекси.

В Volkswagen недовольны зарядными станциями для электромобилей
Читайте также 12 Авг 2021, 12:51
В Volkswagen недовольны зарядными станциями для электромобилей

Варто відзначити, що недоукомплектовані нові Volkswagen Fox коштують дешевше, тому встановлення інформаційно-розважального комплексу з 6,5-дюймовим екраном не стане занадто великим навантаженням на гаманець власника. Зазор у ціні легко компенсує його.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...