<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

СТО ProfiGas: установка та обслуговування ГБО в Одесі і не тільки

Владимир Мельниченко null
Владимир Мельниченко
Aug 1 06:37 PM

СТО ProfiGas в Одесі – сучасна автогазова станція мережі СТО «Профігаз», яка налічує понад 65 автогазових центрів в Україні. Основна спеціалізація одеської СТО ProfiGas – установка і обслуговування газобалонного обладнання.

Тут будь-який автовласник може отримати професійну консультацію з ГБО, замовити переобладнання на газ або просто обслужити машину з автогазовою системою. Незалежно від того де було встановлено ГБО і яке ГБО було змонтовано, майстри СТО ProfiGas в Одесі завжди допоможуть в обслуговуванні або усуненні проблем із газовим обладнанням.

СТО ProfiGas відкрилося в Одесі у 2014 році як основний регіональний підрозділ мережі автогазових СТО ProfiGas. За роки роботи на СТО було переобладнано понад 10 000 автомобілів, а про високий професіоналізм персоналу свідчать численні позитивні відгуки клієнтів. І це закономірно, адже дотримуючись стандартів мережевого обслуговування весь персонал СТО пройшов повний цикл навчальних курсів і курсів підвищення кваліфікації. Секрети найсучаснішого ГБО майстри осягають на заводах провідних світових виробників ГБО.

СТО ProfiGas

На сьогодні фахівці СТО ProfiGas в Одесі можуть запропонувати клієнтам газобалонне обладнання STAG, Landi Renzo, Prins, Tomasetto, GREENGAS, HANA і готові підібрати оптимальний комплект на будь-який автомобіль. Їх можливості з обслуговування газобалонних систем практично необмежені. Майстри СТО готові обслужити або налаштувати роботу майже будь-якої газової системи. Для цього в їх арсеналі є різноманітне діагностичне обладнання: мультиметр, осцилограф, діагностичний сканер, газоаналізатор, димогенератор, стенд для перевірки свічок запалювання, стенд для калібрування форсунок і багато іншого.

Переобладнання типових автомобілів займає від 6 до 8 годин, а складні системи встановлюються і налаштовуються щонайбільше за 2 дні. При цьому на СТО здійснюють монтаж ГБО 2-го покоління, встановлення та налаштування систем 4-го покоління і автогазових систем на двигуни з прямим уприскуванням. Тут же можна замовити і газодизельного систему, яка наразі тільки набуває популярності в Україні. Для обслуговування автомобілів та установлення ГБО на СТО є 4 окремих пости, так що клієнтові не доведеться довго чекати на діагностику або ремонт. На території є склад необхідних запчастин для оперативного виконання ремонту, а скоротати години чекання можна у зручній кімнаті відпочинку.

СТО ProfiGas

Одним із супутніх видів діяльності СТО ProfiGas в Одесі є оптовий і роздрібний продаж ГБО і комплектуючих у цьому регіоні. Пряма співпраця з компанією Авто Газ Глобал дає змогу гарантувати широкий асортимент продукції, лояльні ціни, оперативність доставки і заводські гарантії на обладнання провідних європейських виробників ГБО.

Клієнтам станції технічного обслуговування пропонують різні програми лояльності. Мережева гарантія, що оформлюється абсолютно безкоштовно (при замовленні певного комплекту ГБО), дає змогу будь-якому автомобілісту обслуговувати ГБО на будь-якій станції автогазової мережі ProfiGas в Україні. Якщо економити пальне хочеться вже зараз, а грошей на переобладнання недостатньо, СТО ProfiGas в Одесі надасть розстрочку з дуже вигідними умовами. Унікальність цієї програми в тому, що у клієнта немає необхідності звертатися в банк – розстрочка надається безпосередньо від мережі СТО. Для отримання рішення знадобиться до 10 хвилин, а все оформлення займе щонайбільше півгодини при мінімальному наборі документів.

СТО ProfiGasТакий комплексний підхід до популяризації ГБО дає змогу надавати автовласникам найвигідніші умови і професійний рівень автогазового сервісу. Неважливо, чи є ви клієнтом мережі, чи встановили газ на будь-якій інший СТО – двері СТО ProfiGas в Одесі завжди відкриті для клієнтів.

конкурс «Лучшая СТО 2017»

Завантаження...