<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Нові комплекти ГБО

Autocentre null
Autocentre
Apr 26 02:00 PM

Електронний блок керування ГБО (або просто електроніка ГБО) – це «мізки» будь-якого комплекту газобалонного обладнання четвертого покоління для інжекторних двигунів із електронно-керованими форсунками. Як і мозок мільярдів людей на земній кулі, ЕБК для ГБО відрізняються інтелектом і характером.

У цій публікації про найдоступніший і найефективніший спосіб економії витрат на пальне, ми презентуємо два нових електронних блоки керування Styx Plus Blue Box, а також інші вузли ГБО, які компанія «Сервіс Газ Україна» пропонує своїм партнерам і автовласникам. Протягом близько двох років електроніку Styx Plus Blue Box ретельно перевіряли фахівці «Сервіс Газ Україна» і вдосконалювали під українські реалії. Вже сьогодні компанія представила два автомобілі – Honda HR-V нового покоління і післярестайлінгову Toyota Camry з американського ринку, для яких добрали оптимальні комплекти ГБО з новою електронікою.

Сервис Газ Украина

Honda HR-V

Honda HR-V озброїли литовським блоком керування Styx Plus. Це новий газовий комп’ютер четвертого покоління для 3- і 4-циліндрових бензинових моторів. За інформацією власника компанії «Сервіс Газ Україна» Владислава Бубнова, будучи недорогим, блок має високу надійність і функціональність, що раніше було недоступно для цієї категорії електроніки. Виріб є вдосконаленим блоком керування Tamona, перші мали низку недоліків.

Сервис Газ Украина

Владислав Бубнов
власник компанії «Сервіс Газ Україна»

 

Ми допомогли литовським фахівцям компанії Tamona зробити інтуїтивно простий, не переобтяжений блок керування ГБО STYX Plus, який після встановлення і калібрування забезпечує ефективну роботу двигуна на газі. З цією електронікою ГБО можуть якісно налаштувати навіть не дуже висококваліфіковані фахівці.

 

 

Сервис Газ Украина

Styx Plus – литовський блок керування ГБО

Фахівці компанії «Сервіс Газ Україна» протягом двох років усували недоліки попередника спільно з литовськими інженерами, в результаті чого було створено блок управління Styx Plus.

Його головні переваги:

  • висока компактність і герметичність корпуса;
  • надійна конструкція сучасної електроніки з високошвидкісним 32-бітовим процесором;
  • розумний алгоритм подачі газу;
  • дружній користувальницький інтерфейс;
  • підвищена стійкість до перешкод;
  • сучасний алгоритм автокалібрування.

Програмне забезпечення новинки передбачає можливість додавати невеликі порції бензину під час роботи в діапазоні високих оборотів. У блоці керування використовуються дві моделі – залежність тривалості імпульсу газу від імпульсу бензинових форсунок або від множника. Цей ЕБК також вже можна встановлювати на нові моделі авто з функцією «стоп-старт», яка забезпечує зупинення і автоматичний запуск двигуна на газі на світлофорах і на інших коротких зупинках. Установники ГБО зможуть знайти у STYX Plus і ще низку оригінальних рішень, які полегшують експлуатацію, обслуговування і діагностику газового обладнання. Наприклад, дружній користувальницький інтерфейс, діагностику помилок і можливість визначити дії за умови виникнення конкретного збою системи, а також функцію «стоп-кадру» при помилці.

Сервис Газ Украина

NLP – турецький газовий редуктор

Для забезпечення газоподібним паливом двигуна Honda HR-V було використано компактний турецький газовий редуктор NLP, розрахований на потужність мотора до 100 кВт, але в реальності він може постачати газом і сильніші мотори.

Сервис Газ Украина

Magic FX – чеські газові форсунки

В обох автомобілях були газові форсунки Magic FX від чеського виробника HL Propan. Вони відрізняються високою продуктивністю за умови дуже компактних розмірів, металевим корпусом і можливістю його розбирання і чищення. Останнє дуже важливо, оскільки якість газу в Україні не завжди висока. Завдяки потужному електромагніту, дуже малій вазі сердечника і високій точності виготовлення ці форсунки демонструють стабільну роботу вже при тривалості впорскування, 3 мс, до того ж вони на 30% дешевші, ніж, наприклад, корейські Hana. А щоб потреба в обслуговуванні форсунок була мінімальною, в систему було встановлено бульпреновий фільтр парової фракції газу торгової марки Certools, який максимально ефективно очищає газ від бруду і нафтових фракцій. Тому газові форсунки з таким захистом вкрай рідко потребують чищення.

Сервис Газ Украина

Бульпреновий фільтр Certools отримав таку народну назву завдяки своєму фільтрувальному елементу, виконаному з бульпрена.

Сервис Газ Украина

Схожий на поролонову губку, він ефективно очищає газ від усіх мікрокрапель нафтових фракцій.

 

 

 

 

 

Сервис Газ Украина

Toyota Camry

Сервис Газ Украина

Польский блок управления Blue Box объединил в себе надежность и эффективность своих предшественников – ЭБУ Compact и Zenit Pro.

На Toyota Camry поставили блок керування BlueBox четвертої генерації польської компанії Auto-Gaz Centrum. Під час його створення було враховано недоліки електроніки попередніх поколінь, що дало змогу виробникові дати на нього заводську гарантію 5 років. Функціонально новий блок став максимально зручним для використання як для установників ГБО, так і для автовласників у процесі експлуатації. Він має просту і розширену автокалібрацію, а також зручне програмне забезпечення для ручного налаштування системи на основі алгоритмів відомої електроніки Compact і Zenit Pro. Для полегшення монтажу обладнання також передбачено великі діагностичні та безліч додаткових функцій. Ця електроніка має модернізований контролер. Датчик тиску і MAP-сенсор інтегровані разом з датчиком температури. Творці попрацювали і над зовнішнім виглядом корпусу ЕБУ BlueBox. Він виконаний у дусі сучасного технічного дизайну і доволі компактний.

У випадку з Toyota Camry із більш потужним мотором було встановлено редуктор Tomasetto з посиленою задньою стінкою, який пройшов випробування часом і ефективно працює з мотом Toyota в усьому діапазоні навантажень. Для очищення газу в Toyota встановили фільтр парової фракції Twister. Його зроблено з відстійником для газового конденсату та інших домішок і має змінний фільтруючий елемент зі скловолокном (він доволі ефективний і більш довговічний, ніж бульпреновий, оскільки в ньому є порожнина для накопичення домішок в рідкій фазі). Вартість таких комплектів газобалонного обладнання з монтажем, 3-річною (або 100 тис. км) гарантією, безпроблемними експлуатацією та обслуговуванням становить близько 13 000 грн і для Honda HR-V, і для Toyota Camry. Термін окупності залежно від пробігу та вартості палива може становити від півроку.

Сервис Газ Украина

Фільтр Twister дуже зручний у монтажі та ефективний в очищенні газоподібного палива від бруду.

Сервис Газ Украина

Редуктор Tomasetto має посилений корпус, затребуваний зважаючи на підвищені вібрації на наших розбитих дорогах.

 

 

 

 

 

Сервис Газ Украина

Завантаження...