Tesla знову оновила свої електрокари: що змінилося цього разу

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 11 04:52 PM
1

Американська компанія Tesla доволі часто оновлює моделі своїх електромобілів, тим самим доводячи їх до досконалості. Навіть про незначні зміни керівник компанії Ілон Маск пише на своїй сторінці в Twitter. Так сталося і цього разу.

Ще взимку Маск анонсував оновлення, яке зачепить пневматичну підвіску електрокарів Tesla Model S і Model X. І ось, менше ніж через півроку, це нововведення стало доступним для власників. Воно полягає в тому, що дорожній просвіт моделей можна не просто збільшити, а й зафіксувати на потрібній висоті. Раніше ця функція теж була доступна для електрокарів компанії, але вона працювала тільки певний час, після чого підвіска опускалася в стандартне положення автоматично. Найчастіше це приносило чимало незручностей водіям, саме тому виробник і вирішив внести корективи в роботу підвіски.

Крім того, ця функція може працювати і в автоматичному режимі. Наприклад, її можна налаштувати таким чином, щоб під час виїзду на ґрунтову дорогу дорожній просвіт збільшувався автоматично, без участі водія. Таке нововведення оцінять ті, хто живе в сільській місцевості і їздить відповідними дорогами (швидше напрямками) дуже часто. Щоправда, не варто забувати про те, що після збільшення дорожнього просвіту трохи погіршується керованість і плавність ходу авто, але тут доведеться зробити вибір, що важливіше в тій чи іншій ситуації.

Электромобили Tesla получат новые батареи и огромный запас хода
Читайте также 04 Авг 2020, 12:53
Электромобили Tesla получат новые батареи и огромный запас хода
Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...