<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Що готовий зробити уряд України для контролю цін на паливо

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Mar 10, 2021 03:30 PM
8203

Вартість палива в Україні стрімко зростає. Ця тенденція спостерігається протягом останніх трьох місяців. У середньому за цей час цінник піднявся на 3-5 грн за літр залежно від виду пального. При цьому, за словами експертів, стабілізації найближчим часом чекати не варто. І на це є свої причини, серед яких – підвищення світових цін на нафту і високі оптові ціни на пальне безпосередньо в країні.

Уряд України не став миритися з такою ситуацією на ринку палива, і має намір зробити декілька кроків для стабілізації і зниження його вартості. Зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигать під час засідання Кабміну анонсував проведення низки заходів для того, щоб вже до кінця березня зростання цін на пальне припинилося. Для цього він ініціював створення робочих груп, які  щодня проводитимуть моніторинг цін у кожному регіоні.

Також Шмигаль доручив Антимонопольному комітету провести перевірку дотримання вимог законодавства Про захист економічної конкуренції під час реалізації світлих нафтопродуктів. Він упевнений в існуванні монопольних змов і маніпуляцій серед провідних АЗС країни, які не дають збалансувати ціни. На додачу до цього буде проведено рейди з боротьби із нелегальним обігом палива в Україні, що також має сприяти стабілізації та зниженню вартості пального.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...