Дизельний Mercedes-Benz раптово прирівняли до Nissan Leaf

Autocentre null
Autocentre
Jul 12, 2019 06:10 PM

Навесні цього року на світ з’явилася організація Green NCAP (материнська структура – Euro NCAP), завдання якої – перевірка нових авто на екологічність. І ось днями вона провела свій перший тест, підсумки якого стали справжнім сюрпризом.

На випробування було заявлено такі авто: електрокар Nissan Leaf, Audi A4 Avant g-tron, що працює на метані, бензиновий Opel Corsa, а також пара дизельних авто – Renault Scenic і Mercedes-Benz C200 d 4Matic. Очікувано Nissan Leaf взяв найвищу оцінку – 10 з 10. Але знаєте, що цікаво? Такий самий бал отримав Мерседес, що працює на важкому паливі! Як зазначили експерти, успіх “німця” пояснюється тим, що інженерам вдалося розробити ефективну систему очищення.

 

Щодо трьох інших моделей, Ауді заробила 8,7 бала, Рено – 8,6 бала, а Опель – рівно 9 балів.

Крім екологічності, Green NCAP оцінює автомобілі на енероефективність. Тут картина має такий вигляд: Leaf – 8,5 балів, C200 d 4Matic – 5,3 бала, A4 Avant g-tron – 4,7 бала, Scenic – 5,9 бала, а Corsa – 6 балів. Як бачимо, тут Mercedes-Benz помітно поступається Nissan, тому його підсумкова оцінка за п’ятибальною шкалою – 3, тоді як японський електромобіль завоював всі 5.

Зазначимо, що тести Green NCAP проходять у лабораторних умовах. Автомобілі проходять кілька типів перевірок: холодний пуск, їзда в економічному і спортивному режимах, їзда трасою тощо.

Завантаження...