<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Ідеальну Toyota Crown продають за ціною ЗАЗ Ланос

Владислав Матяш
Владислав Матяш
Aug 15, 2019 08:50 AM

Не минає і тижня, щоб у США не виставили на продаж якийсь цікавий екземпляр з “японської класики” або як їх ще називають – моделей JDM. Ця звучна абревіатура означає “автомобілі для домашнього ринку Японії”. Ось і героя цього матеріалу, Toyota Crown восьмого покоління (1991 року випуску), яку ніколи не експортували в Північну Америку,  продають за 7995$ (ще пам’ятаєте Lanos за ці гроші?). Вона має праве кермо, що вже саме по собі екзотика.

Автомобіль перебуває у відмінному стані і щодо кузова, і щодо салону, та й набігати ця Toyota Crown встигла зовсім мало – трохи більше ніж 100 тисяч кілометрів. Цікаво також і оснащення люксового седана. Тут комфортний велюровий салон, свої регулювання клімату для переднього і заднього рядів!, аудіосистема (з касетною декою, аякже!) з сабвуфером і навіть вмонтований холодильник!

Під капотом також свої родзинки японської інженерної школи. На седані встановлено 2-літровий, але при цьому шестициліндровий силовий агрегат! Розвивати 168 к.с. йому допомагає механічний нагнітач. Само собою, що коробка передач тут була виключно автоматичною, на чотири ступені. Це був не найпотужніший мотор, пропонований для Crown в ті роки. Таким був 4-літровий V8, що видавав 245 к.с.

Зазначимо, що восьме покоління Toyota Crown протрималося на конвеєрі з 1987 по 1995 рік, а саму модель вже п’ятнадцятої генерації випускають і понині. А модель Crown Comfort, створена спеціально для роботи в таксі в 1995 році, популярна і понині.

Владислав Матяш
Автор
Владислав Матяш
Главный редактор журнала "Автоцентр"
Завантаження...