<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Прощальну Tesla Model S оцінили в 200 тисяч доларів

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 8, 2019 05:50 PM

Ми остаточно звикли до електричних седанів і хетчбеків. Скоро перестанемо бачити хоч що-небудь незвичайне в суперкарах на батарейках. А деякі виробники серйозно говорять навіть про електричні позашляховики. Побачимо.

Але як йдуть справи в секторі ритуальних послуг? Виявляється, прощання з покійним може бути дуже екологічним заняттям. У всьому варто шукати позитивні моменти. У цьому допоможе Tesla Model S, підготовлена для спеціальних процесій.

tesla

Власне, в електромобілі для таких потреб є сенс. Економія на паливі очевидна, а далеко їздити не доведеться. Найчастіше катафалки долають невеликий шлях між похоронним бюро і цвинтарем. І у них завжди є час для того, щоб поповнити заряд батареї.

tesla

Конвертація конкретної Тесли була серйозним процесом. Крім нової лінії даху довелося збільшити довжину автомобіля на 80 см всередині дуже красиво, якщо так доречно говорити про катафалк. Шкіра, поліроване дерево і блискучий метал – непогано!

Владельца Tesla Model S жёстко наказали за блокировку зарядки
Читайте также 07 Авг 2019, 20:00
Владельца Tesla Model S жёстко наказали за блокировку зарядки

Автомобіль виставили на продаж в Норвегії за 207 500 доларів. Пробіг при цьому становить 1000 км.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...